50 km - K8 - Špicák

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)04:54:10.0
20217Kusý Richard (Martin)05:28:17.7
30116Páleník Matej (Terminovka.sk)05:45:28.4
40211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)05:50:41.0
50170Kachnič Matej (Bežci VK)05:55:29.0
60022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)05:56:08.5
70114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)05:58:16.2
80027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)06:03:30.8
90115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)06:07:20.2
100103Janega Matej (Expressko Lungo)06:16:24.2
110174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)06:16:48.7
120010Petrovič Andrej (Badín)06:19:25.6
130152Klizan Jaroslav (Horky)06:23:45.9
140089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)06:23:50.9
150011Bača Lukáš (Banská Bystrica)06:27:20.6
160016Vančo Michal (Trenčín)06:27:50.2
170144Makiš Milan (Trenčín)06:31:31.6
180037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)06:34:59.3
190090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)06:35:13.2
200161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)06:37:37.9
210213Noga Marek (Martin)06:39:57.8
220054Špiller Adam (Opava)06:40:03.0
230007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)06:41:40.8
240184Kováč Martin (Bratislava)06:46:03.9
250079Poništ Jakub (viena.sk)06:48:32.3
260008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)06:49:07.9
270239Sameliak Jan (Nitra)06:50:31.4
280189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)06:52:57.4
290205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)06:53:45.9
300208Šibík Martin (JasenicaUT)06:54:45.6
310201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)06:55:09.9
320034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)06:56:26.9
330032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)06:56:48.2
340155Blažek Branislav (Žilina)06:57:25.6
350148Moskáľ Tomáš (Zilina)06:58:26.4
360053Dušková Dominika (Trailpoint)07:00:10.0
370092Očenáš Daniel (ŠK Raja)07:01:21.9
380145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)07:03:00.4
390125Kianička Pavol (Bratislava)07:04:55.6
400143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)07:06:03.2
410017Brisuda Pavol (Žilina)07:07:42.3
420105Martinek Tomas (AZ Race)07:10:17.6
430112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)07:12:17.7
440028Kyselica Miroslav (Malacky)07:12:21.7
450181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)07:15:28.0
460150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)07:15:33.5
470203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)07:18:52.6
480120Fedurco René (Bahňatka)07:21:07.1
490235Jelinek April (Bratislava)07:23:21.2
500050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)07:29:32.4
510098Niznan Andrej (Zelenec)07:29:50.7
520082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)07:29:58.4
530012Duricek Marek (Žilina)07:30:01.2
540147Pázmány Tomáš (Akyklub?)07:30:13.9
550200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)07:30:35.1
560093Kramár Peter (ŠKP Martin)07:32:27.2
570154Heglas Dávid (Kysucké Valce)07:32:33.5
580231Taraba Matej (Strečno)07:32:43.0
590097Hurajt Marek (Jalci)07:32:54.9
600176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)07:33:40.1
610230Zimány Michal (Krupina)07:33:57.2
620160Bachar Marek (Alis Transmontanus)07:34:38.0
630078Poláčik Matej (Borčice)07:35:24.5
640086Wadas Grzegorz (Krakow)07:37:12.2
650031Gajdošík Martin (Žilina)07:39:43.1
660185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)07:41:15.0
670101Poláček Marian (Arganolej.sk)07:42:10.5
680149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)07:44:28.1
690206Obuch Jan (Martin)07:46:20.6
700241Gembela Michal (Žilina)07:46:36.9
710238Flimel Igor (Bratislava)07:46:53.4
720169Jurkovic Lukas (Bratislava)07:47:14.2
730109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)07:48:09.5
740074Sojka Peter (Sereď)07:50:58.0
750065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)07:51:23.7
760137Hedvigy Ľubomír (Dubové)07:53:09.9
770033Hatalová Lucia (Berry team)07:55:28.1
780132Unger Peter (Košecké Podhradie)07:55:32.3
790204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)07:55:36.4
800083Lapos Norbert (Flash runner)07:56:24.8
810013Šarník Adrian (Malacky)07:56:29.6
820070Mioduszewski Mateusz (Team 360)07:56:34.9
830191Lajmon David (www.lajmon.info)07:56:52.7
840186Buchta Jaroslav (Žilina)07:57:10.3
850071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)07:57:19.4
860040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)07:57:30.5
870158Vítek Jakub (Zlín)07:58:38.9
880094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)08:00:07.3
890218Budzel Ivan (BigHeroes)08:00:44.1
900018Erdei András (trailrun.hu)08:01:23.8
910063Skřivánek Michal (Bratislava)08:01:48.6
920052Matušík Marián (MM Gold)08:03:27.1
930041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)08:03:30.7
940048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)08:03:34.7
950142Bohovič Peter (Košeca)08:03:38.5
960141Marták Milan (Košeca)08:03:43.0
970121Hodák Marek (BUC TEAM)08:04:45.5
980067Nevlaha Jozef (Košice)08:04:54.6
990025Pirošík Ján (Žilina)08:05:24.4
1000219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)08:07:59.9
1010146Vráblik Jozef (Bytča)08:09:26.9
1020222Hanus Miroslav (Martin)08:10:12.2
1030039Urbančoková Katarína (Detva)08:10:59.8
1040119Bielčík Juraj (Myjava)08:13:06.1
1050042Fousek Václav (Beskydská bestie)08:16:21.3
1060023Buňo Vladimír (Žilina)08:17:01.1
1070224Remis Kristian (Žilina)08:18:22.0
1080056Cvik Jakub (CvikFit)08:20:39.0
1090001Kuša Tomáš (Bratislava)08:20:44.7
1100076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)08:21:14.5
1110237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)08:21:52.4
1120212Mihula Ľubomír (DEK Running team)08:22:59.0
1130156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)08:24:53.2
1140178Havriľak Michal (Humenné)08:25:04.0
1150183Michna Jozef (Lily)08:25:25.2
1160164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)08:26:04.7
1170123Kubala Pavol (Bratislava)08:26:08.7
1180009Berec Michal (Vinohrady)08:26:35.2
1190026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)08:28:09.9
1200029Pirošík Matej (Lietava)08:29:05.8
1210015Kristofovic Marek (PEZINOK)08:31:10.3
1220111Ondrej Matus (2BWINNER)08:34:12.8
1230061Kajfosz Pavel (Ropice)08:34:40.9
1240058Kačmár Peter (Prešov)08:34:52.9
1250151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)08:36:12.7
1260227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)08:36:28.5
1270138Černák Martin (Utekáči)08:40:18.4
1280234Bugoš Marián (KBBS)08:40:26.0
1290198Gubáni Karol (Opoj)08:40:34.0
1300003Strompf Radovan (Forfit club)08:41:39.6
1310131Smrek Martin (Poprad)08:43:19.7
1320059Ostatník Lukáš (Voderady)08:43:22.7
1330207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)08:44:20.7
1340117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)08:45:42.1
1350195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)08:46:18.9
1360202Piala Tomáš (STG ŽIlina)08:47:16.8
1370051Kmeť Michal (Myjava)08:48:35.7
1380167Dimitrov Ivan (Minimon)08:49:35.3
1390165Dimitrovova Vanda (Minimon)08:49:45.8
1400024Baran František (Šk Hamuliakovo)08:49:50.7
1410068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)08:50:48.5
1420162Oravec Peter (Trixbike)08:53:46.9
1430021Bencsik Gábor (Budapest)08:54:28.4
1440240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)08:54:56.4
1450030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)08:55:02.8
1460084Janovic Ludo (Hubice)08:55:10.1
1470199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)08:55:59.9
1480221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)08:56:09.5
1490020Maľa Tomáš (Ultra BoB)09:05:36.0
1500108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)09:07:48.9
1510096Neštický Daniel (Biely Kostol)09:12:45.1
1520002Gabała Michał (W pogoni za duchem)09:13:27.1
1530004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)09:13:51.8
1540057Mikita Ondrej (Jesenice)09:14:05.3
1550077Ivanov Juraj (MARAS team)09:14:17.3
1560080Kutliakova Marika (Danube Runners)09:17:29.4
1570081Valocsayová Jana (Danube runners)09:18:17.1
1580035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)09:21:18.3
1590122Chuděj Tomáš (Šaľa)09:22:08.5
1600073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)09:22:24.2
1610043Šudý Marián (Ostratice)09:24:01.9
1620127Maľa Peter (UltraBoB)09:30:57.1
1630019Galková Lucia (UltraBoB)09:31:01.9
1640102Halúsková Monika (Varín)09:31:11.6
1650049Herda Patrik (Poprad)09:32:11.2
1660095Okuliar Jozef (Budmerice)09:32:37.4
1670173Kralovic Oliver (Chupacabra)09:33:05.8
1680193Šimková Martina (Napajedla)09:33:55.9
1690190Očadlík Martin (Holešov)09:34:03.6
1700087Piačková Denisa (Kovian tím)09:34:24.1
1710088Kelečeni Martin (Kovian team)09:34:59.0
1720047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)09:36:45.7
1730196Tichý Ján (Žilina)09:44:12.7
1740153Behančín Marek (Žilina)09:46:26.6
1750163Semelbauer Patrik (Topolcany)09:51:32.8
1760062Fila Pavel (Bernolákovo)09:51:37.6
1770069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)09:57:56.5
1780055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)09:58:59.2
1790014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)09:59:35.5
1800126Hurný Martin (KST Kremnička)10:08:49.6
1810157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)10:09:20.0
1820180Guzmová Denisa (Púchov)10:09:36.1
1830005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)10:11:34.8
1840107Benko Lukáš (AOS LM)10:12:10.5
1850128Melo Marcus (Bratislava)10:12:32.6
1860187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)10:15:06.9
1870106Smažák Dominik (Trnava)10:16:46.0
1880104Kovac Julius (SG team)10:16:57.5
1890179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)10:20:04.3
1900066Martoš Igor (Topoľčany)10:20:43.8
1910135Bajtek Zbynek (Zbynovar)10:22:03.0
1920134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)10:22:38.7
1930214Kevicky Florian (Puchov)10:23:05.6
1940215Kevicka Alena (Puchov)10:23:13.6
1950210Hudek Roman (Žilina)10:37:42.2
1960099Váni Jaromír (Žilina)10:43:47.4
1970159Trník Martin (Forest)10:44:10.8
1980129Kanis Zdenko (Turbel)10:54:14.8
1990064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)10:54:19.2
2000100Kret Adam (Bratislava)10:56:59.2
2010223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)11:05:09.9
2020038Petrikovič Milan (Hrušovany)11:07:01.3
2030192Gira Rastislav (bäžím)11:07:09.3
2040113Gavorníková Daniela (Martin)11:13:51.7
2050110Michnicova Katarina (Zilina)11:14:02.2
2060130Karko René (Želiezovce)11:14:22.9
2070124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)11:26:28.1
2080209Drozd Martin (Zoborské medvede)12:07:14.6
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)DNF
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)DNF
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)DNF
0045Bednár Tadeáš (Žilina)DNF
0046Vaverka Filip (Belince)DNF
0060Loškár Andrej (Buková)DNF
0075Kupkovič Silvia (Žilina)DNF
0118Perašinová Jana (KOB Martin)DNF
0133Marcinát Peter (Project One)DNF
0139Hrúz Tomáš (Žilina)DNF
0140Bucha Jaroslav (Kľače)DNF
0166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)DNF
0168Gajdošík Ján (Bratislava)DNF
0171Baláž Martin (Bratislava)DNF
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)DNF
0175Duchoň Jozef (Kajeee)DNF
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)DNF
0188Lishakova Michaela (Žilina)DNF
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)DNF
0197Kolba Marek (Žilina)DNF
0220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)DNF
0225Jerga Michal (Bratislava)DNF
0226Kozák Michal (Vráž)DNF
0228Horský Peter (Slovenský Grob)DNF
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)DNF
0232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)DNF
0233Kovačič Pavol (Pezinok)DNF
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)DNF