50 km - muži do 40 rokov

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)SVK05:05:29.0finish
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)CZE05:30:08.1finish
30217Kusý Richard (Martin)SVK05:40:05.4finish
40116Páleník Matej (Terminovka.sk)SVK05:55:27.5finish
50211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)SVK06:04:24.1finish
60170Kachnič Matej (Bežci VK)SVK06:09:55.9finish
70022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)CZE06:11:05.9finish
80115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)SVK06:19:22.0finish
90103Janega Matej (Expressko Lungo)SVK06:30:57.2finish
100174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)SVK06:37:29.9finish
110011Bača Lukáš (Banská Bystrica)SVK06:41:09.7finish
120016Vančo Michal (Trenčín)SVK06:41:51.3finish
130037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)SVK06:51:54.7finish
140161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)CZE06:53:57.4finish
150213Noga Marek (Martin)SVK06:55:11.6finish
160184Kováč Martin (Bratislava)SVK06:59:54.0finish
170054Špiller Adam (Opava)CZE07:01:23.4finish
180079Poništ Jakub (viena.sk)SVK07:03:32.7finish
190201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)SVK07:08:09.5finish
200155Blažek Branislav (Žilina)SVK07:12:01.1finish
210032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)SVK07:13:08.4finish
220034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)SVK07:13:08.5finish
230148Moskáľ Tomáš (Zilina)SVK07:15:51.9finish
240092Očenáš Daniel (ŠK Raja)SVK07:16:47.7finish
250143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)SVK07:21:08.0finish
260017Brisuda Pavol (Žilina)SVK07:24:17.2finish
270105Martinek Tomas (AZ Race)CZE07:28:42.4finish
280112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)SVK07:29:00.8finish
290181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)SVK07:33:57.4finish
300150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)SVK07:34:03.9finish
310120Fedurco René (Bahňatka)SVK07:38:15.1finish
320050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)SVK07:47:05.4finish
330098Niznan Andrej (Zelenec)SVK07:47:06.2finish
340082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)SVK07:47:28.2finish
350231Taraba Matej (Strečno)SVK07:47:31.2finish
360147Pázmány Tomáš (Akyklub?)SVK07:48:18.3finish
370097Hurajt Marek (Jalci)SVK07:48:56.9finish
380154Heglas Dávid (Kysucké Valce)SVK07:49:29.8finish
390200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)SVK07:49:52.2finish
400230Zimány Michal (Krupina)SVK07:50:16.9finish
410078Poláčik Matej (Borčice)SVK07:51:57.6finish
420031Gajdošík Martin (Žilina)SVK07:57:49.7finish
430149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)SVK08:03:02.7finish
440109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)SVK08:05:44.8finish
450169Jurkovic Lukas (Bratislava)SVK08:05:57.6finish
460241Gembela Michal (Žilina)SVK08:09:42.9finish
470074Sojka Peter (Sereď)SVK08:09:47.3finish
480065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)SVK08:13:09.5finish
490191Lajmon David (www.lajmon.info)SVK08:14:59.2finish
500186Buchta Jaroslav (Žilina)SVK08:15:19.5finish
510158Vítek Jakub (Zlín)CZE08:19:25.9finish
520048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)SVK08:22:49.1finish
530121Hodák Marek (BUC TEAM)SVK08:25:26.7finish
540023Buňo Vladimír (Žilina)SVK08:37:16.7finish
550224Remis Kristian (Žilina)SVK08:37:50.1finish
560001Kuša Tomáš (Bratislava)SVK08:39:04.3finish
570178Havriľak Michal (Humenné)SVK08:44:24.2finish
580156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)SVK08:46:46.8finish
590029Pirošík Matej (Lietava)SVK08:47:22.7finish
600183Michna Jozef (Lily)SVK08:51:11.4finish
610237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)SVK08:51:46.6finish
620026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)SVK08:51:57.5finish
630015Kristofovic Marek (PEZINOK)SVK08:54:26.1finish
640111Ondrej Matus (2BWINNER)SVK08:54:31.4finish
650059Ostatník Lukáš (Voderady)SVK09:03:32.4finish
660117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)SVK09:10:20.9finish
670202Piala Tomáš (STG ŽIlina)SVK09:11:29.9finish
680131Smrek Martin (Poprad)SVK09:11:31.7finish
690207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)SVK09:12:15.9finish
700068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)SVK09:12:33.7finish
710024Baran František (Šk Hamuliakovo)SVK09:15:51.1finish
720018Erdei András (trailrun.hu)HUN09:17:46.8finish
730122Chuděj Tomáš (Šaľa)SVK09:45:11.0finish
740190Očadlík Martin (Holešov)CZE10:01:32.1finish
750196Tichý Ján (Žilina)SVK10:08:56.3finish
760062Fila Pavel (Bernolákovo)SVK10:20:37.4finish
770163Semelbauer Patrik (Topolcany)SVK10:20:41.9finish
780069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)SVK10:21:52.5finish
790107Benko Lukáš (AOS LM)SVK10:33:36.8finish
800157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)SVK10:37:04.1finish
810128Melo Marcus (Bratislava)SVK10:45:31.9finish
820106Smažák Dominik (Trnava)SVK10:53:50.2finish
830104Kovac Julius (SG team)SVK10:54:00.7finish
840210Hudek Roman (Žilina)SVK11:08:03.2finish
850064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)SVK11:22:43.5finish
860100Kret Adam (Bratislava)SVK11:22:51.5finish
870124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)SVK11:52:12.4finish
0232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)07:17:47.8 DNFK7
0166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)04:27:25.3 DNFK6
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)05:09:37.3 DNFK4
0045Bednár Tadeáš (Žilina)04:53:24.1 DNFK4
0046Vaverka Filip (Belince)59:35:59.2 DNFK4
0171Baláž Martin (Bratislava)04:01:36.4 DNFK4
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)04:38:11.6 DNFK4
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)04:32:51.1 DNFK4
0225Jerga Michal (Bratislava)05:07:33.0 DNFK4
0226Kozák Michal (Vráž)04:12:08.4 DNFK4
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)04:33:01.2 DNFK4
0133Marcinát Peter (Project One)04:06:38.7 DNFK3
0197Kolba Marek (Žilina)03:57:43.5 DNFK3