50 km - K4 - Pri moste

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)02:35:35.2
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)02:39:57.1
30217Kusý Richard (Martin)02:48:31.1
40174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)02:53:00.3
50170Kachnič Matej (Bežci VK)02:53:13.3
60211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)02:57:47.7
70166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)02:58:13.7
80114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)02:58:19.4
90027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)03:01:02.5
100022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)03:01:07.1
110011Bača Lukáš (Banská Bystrica)03:03:58.4
120116Páleník Matej (Terminovka.sk)03:04:55.5
130115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)03:05:01.1
140103Janega Matej (Expressko Lungo)03:08:06.6
150213Noga Marek (Martin)03:13:41.2
160010Petrovič Andrej (Badín)03:14:39.3
170144Makiš Milan (Trenčín)03:14:53.8
180016Vančo Michal (Trenčín)03:15:26.3
190161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)03:16:55.6
200054Špiller Adam (Opava)03:17:13.0
210089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)03:20:22.7
220152Klizan Jaroslav (Horky)03:20:30.0
230090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)03:20:54.1
240203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)03:22:10.1
250184Kováč Martin (Bratislava)03:22:19.9
260201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)03:23:59.0
270037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)03:24:18.6
280239Sameliak Jan (Nitra)03:25:26.2
290105Martinek Tomas (AZ Race)03:26:02.6
300032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)03:26:31.8
310007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)03:27:36.2
320125Kianička Pavol (Bratislava)03:28:03.7
330092Očenáš Daniel (ŠK Raja)03:28:46.3
340208Šibík Martin (JasenicaUT)03:29:33.0
350034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)03:29:49.9
360205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)03:30:21.6
370155Blažek Branislav (Žilina)03:31:45.0
380008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)03:31:49.5
390189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)03:31:59.3
400112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)03:32:59.9
410050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)03:33:05.9
420053Dušková Dominika (Trailpoint)03:34:11.8
430079Poništ Jakub (viena.sk)03:34:16.4
440028Kyselica Miroslav (Malacky)03:35:14.1
450017Brisuda Pavol (Žilina)03:36:01.7
460143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)03:36:52.8
470181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)03:36:58.1
480148Moskáľ Tomáš (Zilina)03:39:20.9
490200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)03:39:27.2
500204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)03:39:46.8
510015Kristofovic Marek (PEZINOK)03:40:18.6
520147Pázmány Tomáš (Akyklub?)03:41:47.2
530098Niznan Andrej (Zelenec)03:42:05.0
540146Vráblik Jozef (Bytča)03:42:12.7
550093Kramár Peter (ŠKP Martin)03:43:16.1
560145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)03:43:21.8
570206Obuch Jan (Martin)03:43:32.7
580218Budzel Ivan (BigHeroes)03:43:39.6
590154Heglas Dávid (Kysucké Valce)03:43:55.9
600132Unger Peter (Košecké Podhradie)03:44:41.3
610150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)03:44:51.6
620012Duricek Marek (Žilina)03:44:54.9
630231Taraba Matej (Strečno)03:45:56.9
640065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)03:47:01.7
650241Gembela Michal (Žilina)03:48:41.9
660178Havriľak Michal (Humenné)03:49:08.3
670120Fedurco René (Bahňatka)03:49:17.6
680162Oravec Peter (Trixbike)03:50:49.1
690137Hedvigy Ľubomír (Dubové)03:50:54.7
700097Hurajt Marek (Jalci)03:50:58.3
710238Flimel Igor (Bratislava)03:51:02.1
720185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)03:51:06.7
730109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)03:51:22.5
740235Jelinek April (Bratislava)03:51:29.0
750078Poláčik Matej (Borčice)03:52:26.2
760086Wadas Grzegorz (Krakow)03:52:28.9
770160Bachar Marek (Alis Transmontanus)03:52:43.2
780101Poláček Marian (Arganolej.sk)03:52:58.1
790063Skřivánek Michal (Bratislava)03:53:02.2
800230Zimány Michal (Krupina)03:53:07.1
810212Mihula Ľubomír (DEK Running team)03:53:53.0
820186Buchta Jaroslav (Žilina)03:54:11.9
830191Lajmon David (www.lajmon.info)03:54:29.6
840031Gajdošík Martin (Žilina)03:54:40.4
850094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)03:54:44.3
860052Matušík Marián (MM Gold)03:54:46.3
870149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)03:54:59.2
880070Mioduszewski Mateusz (Team 360)03:56:17.5
890033Hatalová Lucia (Berry team)03:56:23.8
900071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)03:56:46.1
910224Remis Kristian (Žilina)03:57:07.5
920074Sojka Peter (Sereď)03:58:04.0
930083Lapos Norbert (Flash runner)03:58:24.9
940182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)03:59:05.0
950013Šarník Adrian (Malacky)04:00:01.2
960121Hodák Marek (BUC TEAM)04:00:30.6
970001Kuša Tomáš (Bratislava)04:00:47.6
980198Gubáni Karol (Opoj)04:00:55.5
990041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)04:01:11.3
1000158Vítek Jakub (Zlín)04:01:20.6
1010169Jurkovic Lukas (Bratislava)04:01:25.4
1020171Baláž Martin (Bratislava)04:01:36.4
1030176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)04:01:57.9
1040029Pirošík Matej (Lietava)04:02:48.2
1050023Buňo Vladimír (Žilina)04:03:08.0
1060025Pirošík Ján (Žilina)04:03:35.4
1070156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)04:03:46.8
1080040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)04:03:59.9
1090123Kubala Pavol (Bratislava)04:04:15.0
1100119Bielčík Juraj (Myjava)04:04:19.7
1110164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)04:05:09.5
1120056Cvik Jakub (CvikFit)04:05:23.9
1130076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)04:05:44.4
1140067Nevlaha Jozef (Košice)04:06:04.6
1150183Michna Jozef (Lily)04:06:41.3
1160142Bohovič Peter (Košeca)04:06:45.1
1170141Marták Milan (Košeca)04:06:54.1
1180042Fousek Václav (Beskydská bestie)04:08:36.8
1190102Halúsková Monika (Varín)04:08:50.6
1200232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)04:10:08.0
1210237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)04:10:38.9
1220061Kajfosz Pavel (Ropice)04:10:58.5
1230234Bugoš Marián (KBBS)04:11:54.6
1240131Smrek Martin (Poprad)04:11:58.7
1250226Kozák Michal (Vráž)04:12:08.4
1260048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)04:12:28.2
1270207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)04:12:42.7
1280009Berec Michal (Vinohrady)04:13:59.9
1290003Strompf Radovan (Forfit club)04:14:08.5
1300024Baran František (Šk Hamuliakovo)04:14:11.5
1310111Ondrej Matus (2BWINNER)04:14:58.6
1320039Urbančoková Katarína (Detva)04:15:46.2
1330138Černák Martin (Utekáči)04:16:31.7
1340222Hanus Miroslav (Martin)04:19:02.0
1350199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)04:19:41.7
1360084Janovic Ludo (Hubice)04:20:12.1
1370026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)04:20:24.8
1380068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)04:20:38.8
1390227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)04:21:10.3
1400058Kačmár Peter (Prešov)04:21:30.3
1410117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)04:22:19.4
1420021Bencsik Gábor (Budapest)04:26:34.9
1430018Erdei András (trailrun.hu)04:26:42.9
1440151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)04:26:51.7
1450221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)04:26:55.9
1460202Piala Tomáš (STG ŽIlina)04:27:07.5
1470059Ostatník Lukáš (Voderady)04:27:14.6
1480106Smažák Dominik (Trnava)04:27:24.9
1490020Maľa Tomáš (Ultra BoB)04:28:12.7
1500004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)04:29:41.2
1510165Dimitrovova Vanda (Minimon)04:30:10.5
1520167Dimitrov Ivan (Minimon)04:30:39.2
1530122Chuděj Tomáš (Šaľa)04:30:42.3
1540077Ivanov Juraj (MARAS team)04:31:00.8
1550195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)04:32:08.4
1560173Kralovic Oliver (Chupacabra)04:32:23.5
1570177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)04:32:51.1
1580236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)04:33:01.2
1590051Kmeť Michal (Myjava)04:33:25.1
1600043Šudý Marián (Ostratice)04:34:19.0
1610095Okuliar Jozef (Budmerice)04:34:45.9
1620049Herda Patrik (Poprad)04:35:03.3
1630240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)04:35:11.5
1640030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)04:35:27.5
1650002Gabała Michał (W pogoni za duchem)04:35:32.3
1660108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)04:36:34.4
1670216Martynekova Janka (Martin)04:37:13.1
1680069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)04:37:18.9
1690057Mikita Ondrej (Jesenice)04:37:52.6
1700172Štross Martin (Kysucké nové mesto)04:38:11.6
1710175Duchoň Jozef (Kajeee)04:38:36.7
1720196Tichý Ján (Žilina)04:39:01.0
1730096Neštický Daniel (Biely Kostol)04:39:11.5
1740014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)04:40:48.7
1750188Lishakova Michaela (Žilina)04:41:45.2
1760153Behančín Marek (Žilina)04:42:44.8
1770047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)04:43:28.7
1780163Semelbauer Patrik (Topolcany)04:48:50.5
1790157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)04:48:55.6
1800080Kutliakova Marika (Danube Runners)04:49:04.4
1810127Maľa Peter (UltraBoB)04:49:20.0
1820019Galková Lucia (UltraBoB)04:49:27.6
1830081Valocsayová Jana (Danube runners)04:49:41.5
1840073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)04:50:48.4
1850104Kovac Julius (SG team)04:52:19.1
1860055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)04:52:22.7
1870214Kevicky Florian (Puchov)04:52:47.0
1880159Trník Martin (Forest)04:52:50.2
1890099Váni Jaromír (Žilina)04:52:55.4
1900045Bednár Tadeáš (Žilina)04:53:24.1
1910087Piačková Denisa (Kovian tím)04:54:45.1
1920107Benko Lukáš (AOS LM)04:55:09.9
1930180Guzmová Denisa (Púchov)04:55:12.6
1940062Fila Pavel (Bernolákovo)04:55:15.5
1950088Kelečeni Martin (Kovian team)04:55:18.1
1960100Kret Adam (Bratislava)04:55:28.3
1970193Šimková Martina (Napajedla)04:55:37.4
1980190Očadlík Martin (Holešov)04:55:51.3
1990005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)04:55:55.1
2000038Petrikovič Milan (Hrušovany)04:56:03.1
2010210Hudek Roman (Žilina)04:56:32.7
2020187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)04:58:03.5
2030035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)04:58:27.4
2040128Melo Marcus (Bratislava)04:59:32.3
2050066Martoš Igor (Topoľčany)05:02:31.0
2060179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)05:03:53.2
2070233Kovačič Pavol (Pezinok)05:04:05.0
2080134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)05:05:29.8
2090135Bajtek Zbynek (Zbynovar)05:05:32.8
2100225Jerga Michal (Bratislava)05:07:33.0
2110044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)05:08:33.2
2120036Došek Pavel (RIO DE RUN)05:09:37.3
2130192Gira Rastislav (bäžím)05:11:57.0
2140126Hurný Martin (KST Kremnička)05:15:27.7
2150228Horský Peter (Slovenský Grob)05:15:33.0
2160229Helcman Michal (Slovenský Grob)05:15:36.5
2170129Kanis Zdenko (Turbel)05:16:22.8
2180130Karko René (Želiezovce)05:17:07.0
2190118Perašinová Jana (KOB Martin)05:17:49.0
2200064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)05:22:13.5
2210168Gajdošík Ján (Bratislava)05:23:21.9
2220139Hrúz Tomáš (Žilina)05:24:49.6
2230124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)05:31:06.8
2240209Drozd Martin (Zoborské medvede)05:31:11.3
2250075Kupkovič Silvia (Žilina)05:31:36.8
2260113Gavorníková Daniela (Martin)05:32:05.8
2270110Michnicova Katarina (Zilina)05:32:10.3
2280223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)05:42:51.2
2290220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)05:52:31.1
2300194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)05:54:53.6
2310006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)06:09:11.3
2320060Loškár Andrej (Buková)06:20:31.1
2330140Bucha Jaroslav (Kľače)06:20:37.5
2340046Vaverka Filip (Belince)59:35:59.2
0133Marcinát Peter (Project One)DNF
0197Kolba Marek (Žilina)DNF