50 km - K1 - Dolina Kúr

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)00:52:05.5
20217Kusý Richard (Martin)00:55:43.6
30136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)00:56:08.0
40170Kachnič Matej (Bežci VK)00:57:08.0
50011Bača Lukáš (Banská Bystrica)00:57:57.3
60174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)00:58:22.0
70114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)00:58:36.9
80116Páleník Matej (Terminovka.sk)00:58:47.0
90115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)00:58:50.1
100022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)01:00:03.2
110054Špiller Adam (Opava)01:00:03.9
120027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)01:00:19.2
130166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)01:00:20.8
140177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)01:00:38.3
150161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)01:00:45.0
160211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)01:00:53.4
170007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)01:01:08.9
180103Janega Matej (Expressko Lungo)01:01:33.0
190016Vančo Michal (Trenčín)01:01:58.7
200144Makiš Milan (Trenčín)01:02:03.9
210010Petrovič Andrej (Badín)01:02:45.0
220213Noga Marek (Martin)01:02:56.8
230203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)01:03:40.2
240034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)01:04:06.4
250086Wadas Grzegorz (Krakow)01:04:08.4
260236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)01:04:32.4
270189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)01:05:33.3
280050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)01:05:40.0
290146Vráblik Jozef (Bytča)01:05:54.3
300015Kristofovic Marek (PEZINOK)01:06:20.2
310181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)01:06:31.6
320201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)01:06:45.8
330204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)01:07:01.1
340188Lishakova Michaela (Žilina)01:07:03.5
350125Kianička Pavol (Bratislava)01:07:28.1
360028Kyselica Miroslav (Malacky)01:07:39.1
370178Havriľak Michal (Humenné)01:07:44.7
380032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)01:08:03.2
390082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)01:08:07.8
400094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)01:08:09.5
410037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)01:08:20.9
420198Gubáni Karol (Opoj)01:08:22.4
430008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)01:08:22.9
440101Poláček Marian (Arganolej.sk)01:08:33.1
450063Skřivánek Michal (Bratislava)01:08:33.5
460105Martinek Tomas (AZ Race)01:08:40.7
470092Očenáš Daniel (ŠK Raja)01:08:43.7
480098Niznan Andrej (Zelenec)01:09:03.0
490205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)01:09:39.6
500093Kramár Peter (ŠKP Martin)01:09:40.0
510053Dušková Dominika (Trailpoint)01:09:56.0
520023Buňo Vladimír (Žilina)01:10:06.0
530238Flimel Igor (Bratislava)01:10:08.7
540112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)01:10:09.6
550184Kováč Martin (Bratislava)01:10:11.6
560152Klizan Jaroslav (Horky)01:10:11.9
570147Pázmány Tomáš (Akyklub?)01:10:16.0
580137Hedvigy Ľubomír (Dubové)01:10:28.5
590078Poláčik Matej (Borčice)01:10:33.4
600089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)01:10:37.4
610155Blažek Branislav (Žilina)01:10:43.4
620090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)01:10:51.3
630218Budzel Ivan (BigHeroes)01:10:51.9
640206Obuch Jan (Martin)01:10:57.3
650241Gembela Michal (Žilina)01:11:12.5
660208Šibík Martin (JasenicaUT)01:11:14.8
670235Jelinek April (Bratislava)01:11:17.6
680132Unger Peter (Košecké Podhradie)01:11:19.9
690056Cvik Jakub (CvikFit)01:11:27.9
700106Smažák Dominik (Trnava)01:11:42.8
710185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)01:12:29.2
720191Lajmon David (www.lajmon.info)01:12:43.3
730237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)01:12:50.7
740231Taraba Matej (Strečno)01:12:55.1
750230Zimány Michal (Krupina)01:12:57.2
760186Buchta Jaroslav (Žilina)01:12:58.2
770071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)01:13:11.7
780070Mioduszewski Mateusz (Team 360)01:13:20.1
790102Halúsková Monika (Varín)01:13:26.1
800058Kačmár Peter (Prešov)01:13:28.4
810143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)01:13:59.2
820111Ondrej Matus (2BWINNER)01:14:00.9
830079Poništ Jakub (viena.sk)01:14:06.7
840227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)01:14:09.3
850052Matušík Marián (MM Gold)01:14:10.9
860075Kupkovič Silvia (Žilina)01:14:11.9
870065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)01:14:15.5
880109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)01:14:16.0
890232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)01:14:19.2
900120Fedurco René (Bahňatka)01:14:20.2
910162Oravec Peter (Trixbike)01:14:23.8
920156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)01:14:24.7
930234Bugoš Marián (KBBS)01:14:26.1
940154Heglas Dávid (Kysucké Valce)01:14:33.2
950239Sameliak Jan (Nitra)01:14:33.3
960012Duricek Marek (Žilina)01:14:33.4
970049Herda Patrik (Poprad)01:14:36.7
980150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)01:14:38.6
990017Brisuda Pavol (Žilina)01:14:41.4
1000096Neštický Daniel (Biely Kostol)01:14:41.5
1010148Moskáľ Tomáš (Zilina)01:14:44.0
1020033Hatalová Lucia (Berry team)01:14:45.0
1030200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)01:14:46.4
1040224Remis Kristian (Žilina)01:14:46.7
1050212Mihula Ľubomír (DEK Running team)01:14:50.2
1060003Strompf Radovan (Forfit club)01:14:50.5
1070138Černák Martin (Utekáči)01:14:50.9
1080036Došek Pavel (RIO DE RUN)01:14:51.7
1090025Pirošík Ján (Žilina)01:14:53.5
1100029Pirošík Matej (Lietava)01:14:56.4
1110145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)01:14:58.7
1120024Baran František (Šk Hamuliakovo)01:16:01.2
1130182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)01:16:02.5
1140074Sojka Peter (Sereď)01:16:04.7
1150097Hurajt Marek (Jalci)01:16:07.2
1160131Smrek Martin (Poprad)01:16:09.8
1170171Baláž Martin (Bratislava)01:16:13.0
1180013Šarník Adrian (Malacky)01:16:14.2
1190164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)01:16:14.9
1200172Štross Martin (Kysucké nové mesto)01:16:22.4
1210043Šudý Marián (Ostratice)01:16:22.8
1220061Kajfosz Pavel (Ropice)01:16:30.4
1230141Marták Milan (Košeca)01:16:39.3
1240121Hodák Marek (BUC TEAM)01:16:40.2
1250142Bohovič Peter (Košeca)01:16:43.0
1260183Michna Jozef (Lily)01:16:45.4
1270001Kuša Tomáš (Bratislava)01:16:57.7
1280084Janovic Ludo (Hubice)01:17:06.9
1290123Kubala Pavol (Bratislava)01:17:08.4
1300067Nevlaha Jozef (Košice)01:17:18.0
1310149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)01:17:24.0
1320240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)01:17:35.0
1330083Lapos Norbert (Flash runner)01:17:58.0
1340119Bielčík Juraj (Myjava)01:17:58.5
1350173Kralovic Oliver (Chupacabra)01:18:03.8
1360040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)01:18:07.8
1370158Vítek Jakub (Zlín)01:18:08.8
1380055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)01:18:20.5
1390041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)01:18:21.3
1400151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)01:18:24.2
1410157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)01:18:26.0
1420165Dimitrovova Vanda (Minimon)01:18:27.5
1430207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)01:18:29.7
1440169Jurkovic Lukas (Bratislava)01:18:30.3
1450042Fousek Václav (Beskydská bestie)01:18:31.5
1460219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)01:18:34.7
1470160Bachar Marek (Alis Transmontanus)01:18:34.8
1480199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)01:18:37.8
1490118Perašinová Jana (KOB Martin)01:18:50.2
1500175Duchoň Jozef (Kajeee)01:18:51.5
1510048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)01:18:51.9
1520176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)01:18:56.1
1530122Chuděj Tomáš (Šaľa)01:20:10.2
1540108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)01:20:15.1
1550196Tichý Ján (Žilina)01:20:21.1
1560153Behančín Marek (Žilina)01:20:22.1
1570068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)01:20:23.6
1580026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)01:20:38.3
1590197Kolba Marek (Žilina)01:20:48.4
1600044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)01:20:52.4
1610045Bednár Tadeáš (Žilina)01:21:07.4
1620195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)01:21:12.5
1630117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)01:21:24.0
1640163Semelbauer Patrik (Topolcany)01:21:29.4
1650095Okuliar Jozef (Budmerice)01:21:29.5
1660014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)01:21:43.6
1670046Vaverka Filip (Belince)01:21:48.9
1680076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)01:21:59.9
1690021Bencsik Gábor (Budapest)01:22:02.9
1700226Kozák Michal (Vráž)01:22:06.3
1710159Trník Martin (Forest)01:22:12.2
1720100Kret Adam (Bratislava)01:22:14.0
1730009Berec Michal (Vinohrady)01:22:15.2
1740018Erdei András (trailrun.hu)01:22:15.6
1750127Maľa Peter (UltraBoB)01:22:18.2
1760087Piačková Denisa (Kovian tím)01:22:19.2
1770210Hudek Roman (Žilina)01:22:22.7
1780039Urbančoková Katarína (Detva)01:22:38.0
1790059Ostatník Lukáš (Voderady)01:22:38.6
1800064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)01:22:49.2
1810180Guzmová Denisa (Púchov)01:22:51.7
1820133Marcinát Peter (Project One)01:22:57.5
1830002Gabała Michał (W pogoni za duchem)01:22:59.2
1840129Kanis Zdenko (Turbel)01:24:00.0
1850107Benko Lukáš (AOS LM)01:24:03.4
1860128Melo Marcus (Bratislava)01:24:07.4
1870077Ivanov Juraj (MARAS team)01:24:24.5
1880222Hanus Miroslav (Martin)01:24:41.4
1890020Maľa Tomáš (Ultra BoB)01:24:47.0
1900030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)01:24:51.8
1910069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)01:24:56.6
1920004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)01:24:56.9
1930187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)01:25:02.8
1940035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)01:25:16.9
1950202Piala Tomáš (STG ŽIlina)01:25:25.6
1960221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)01:25:36.9
1970047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)01:25:40.3
1980215Kevicka Alena (Puchov)01:25:40.5
1990051Kmeť Michal (Myjava)01:25:45.6
2000233Kovačič Pavol (Pezinok)01:25:47.6
2010194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)01:25:55.7
2020214Kevicky Florian (Puchov)01:25:58.9
2030167Dimitrov Ivan (Minimon)01:27:08.4
2040099Váni Jaromír (Žilina)01:27:22.3
2050216Martynekova Janka (Martin)01:27:23.4
2060031Gajdošík Martin (Žilina)01:27:24.6
2070081Valocsayová Jana (Danube runners)01:27:34.3
2080080Kutliakova Marika (Danube Runners)01:27:44.2
2090019Galková Lucia (UltraBoB)01:27:57.2
2100062Fila Pavel (Bernolákovo)01:27:58.2
2110179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)01:27:59.5
2120088Kelečeni Martin (Kovian team)01:30:19.7
2130066Martoš Igor (Topoľčany)01:30:31.4
2140038Petrikovič Milan (Hrušovany)01:30:52.5
2150057Mikita Ondrej (Jesenice)01:31:41.1
2160130Karko René (Želiezovce)01:32:01.1
2170135Bajtek Zbynek (Zbynovar)01:32:11.2
2180192Gira Rastislav (bäžím)01:32:13.9
2190134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)01:32:39.1
2200073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)01:34:05.8
2210006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)01:34:21.9
2220005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)01:34:33.4
2230225Jerga Michal (Bratislava)01:34:45.3
2240124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)01:35:08.2
2250140Bucha Jaroslav (Kľače)01:35:22.5
2260190Očadlík Martin (Holešov)01:35:23.0
2270229Helcman Michal (Slovenský Grob)01:35:24.9
2280228Horský Peter (Slovenský Grob)01:35:42.9
2290193Šimková Martina (Napajedla)01:35:49.7
2300110Michnicova Katarina (Zilina)01:36:02.4
2310220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)01:36:34.1
2320104Kovac Julius (SG team)01:36:39.2
2330113Gavorníková Daniela (Martin)01:36:45.8
2340139Hrúz Tomáš (Žilina)01:36:58.8
2350223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)01:41:12.1
2360209Drozd Martin (Zoborské medvede)01:41:16.2
2370126Hurný Martin (KST Kremnička)01:42:26.3
2380168Gajdošík Ján (Bratislava)01:43:07.3
2390060Loškár Andrej (Buková)01:56:17.4