50 km - K2 - Suchý

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)01:49:51.7
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)01:56:14.1
30217Kusý Richard (Martin)02:01:10.7
40170Kachnič Matej (Bežci VK)02:01:26.6
50174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)02:03:05.9
60114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)02:04:26.4
70211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)02:07:27.2
80166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)02:07:40.4
90027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)02:09:23.0
100022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)02:09:56.4
110116Páleník Matej (Terminovka.sk)02:11:09.7
120011Bača Lukáš (Banská Bystrica)02:11:15.0
130115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)02:11:41.7
140103Janega Matej (Expressko Lungo)02:11:47.5
150177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)02:14:17.8
160161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)02:15:41.0
170010Petrovič Andrej (Badín)02:16:38.9
180144Makiš Milan (Trenčín)02:16:48.8
190016Vančo Michal (Trenčín)02:17:43.3
200236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)02:18:18.3
210203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)02:19:03.2
220054Špiller Adam (Opava)02:20:02.6
230213Noga Marek (Martin)02:20:06.8
240007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)02:21:49.7
250034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)02:23:21.2
260105Martinek Tomas (AZ Race)02:23:33.0
270201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)02:23:41.2
280152Klizan Jaroslav (Horky)02:23:44.2
290090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)02:23:46.3
300089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)02:23:49.5
310032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)02:23:53.7
320037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)02:23:56.2
330125Kianička Pavol (Bratislava)02:25:24.6
340112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)02:25:45.0
350184Kováč Martin (Bratislava)02:25:50.6
360092Očenáš Daniel (ŠK Raja)02:27:03.1
370208Šibík Martin (JasenicaUT)02:27:05.6
380181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)02:27:24.6
390205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)02:28:41.6
400015Kristofovic Marek (PEZINOK)02:28:46.7
410008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)02:28:53.3
420050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)02:29:16.2
430189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)02:30:09.0
440028Kyselica Miroslav (Malacky)02:30:15.4
450239Sameliak Jan (Nitra)02:30:33.0
460204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)02:30:52.1
470188Lishakova Michaela (Žilina)02:31:16.2
480093Kramár Peter (ŠKP Martin)02:31:52.7
490082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)02:31:56.1
500017Brisuda Pavol (Žilina)02:32:03.7
510155Blažek Branislav (Žilina)02:33:00.1
520241Gembela Michal (Žilina)02:34:37.3
530147Pázmány Tomáš (Akyklub?)02:34:55.5
540132Unger Peter (Košecké Podhradie)02:34:59.7
550143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)02:35:06.5
560079Poništ Jakub (viena.sk)02:35:10.5
570053Dušková Dominika (Trailpoint)02:35:34.3
580206Obuch Jan (Martin)02:35:52.9
590218Budzel Ivan (BigHeroes)02:36:00.6
600238Flimel Igor (Bratislava)02:36:04.4
610098Niznan Andrej (Zelenec)02:36:30.3
620146Vráblik Jozef (Bytča)02:36:37.0
630200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)02:36:40.9
640162Oravec Peter (Trixbike)02:36:45.5
650178Havriľak Michal (Humenné)02:36:49.7
660150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)02:36:54.8
670052Matušík Marián (MM Gold)02:37:57.7
680148Moskáľ Tomáš (Zilina)02:38:12.1
690086Wadas Grzegorz (Krakow)02:38:50.3
700063Skřivánek Michal (Bratislava)02:38:54.7
710094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)02:39:11.3
720185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)02:39:20.4
730012Duricek Marek (Žilina)02:39:22.8
740101Poláček Marian (Arganolej.sk)02:39:25.5
750065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)02:39:27.5
760231Taraba Matej (Strečno)02:39:33.8
770078Poláčik Matej (Borčice)02:39:36.5
780154Heglas Dávid (Kysucké Valce)02:39:40.1
790235Jelinek April (Bratislava)02:39:44.0
800137Hedvigy Ľubomír (Dubové)02:39:47.9
810145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)02:39:51.3
820224Remis Kristian (Žilina)02:41:35.8
830212Mihula Ľubomír (DEK Running team)02:41:42.7
840186Buchta Jaroslav (Žilina)02:41:50.2
850191Lajmon David (www.lajmon.info)02:42:05.1
860120Fedurco René (Bahňatka)02:42:20.4
870109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)02:42:46.2
880097Hurajt Marek (Jalci)02:43:31.8
890071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)02:43:46.5
900070Mioduszewski Mateusz (Team 360)02:43:48.5
910033Hatalová Lucia (Berry team)02:44:25.3
920160Bachar Marek (Alis Transmontanus)02:44:37.7
930230Zimány Michal (Krupina)02:44:56.2
940023Buňo Vladimír (Žilina)02:45:18.9
950156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)02:45:26.5
960149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)02:45:34.5
970025Pirošík Ján (Žilina)02:45:42.9
980013Šarník Adrian (Malacky)02:45:48.8
990001Kuša Tomáš (Bratislava)02:45:55.0
1000158Vítek Jakub (Zlín)02:46:33.1
1010164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)02:46:50.8
1020182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)02:46:59.8
1030237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)02:48:19.0
1040198Gubáni Karol (Opoj)02:48:23.6
1050029Pirošík Matej (Lietava)02:48:30.4
1060074Sojka Peter (Sereď)02:48:33.8
1070219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)02:48:56.3
1080056Cvik Jakub (CvikFit)02:49:28.9
1090183Michna Jozef (Lily)02:50:00.5
1100084Janovic Ludo (Hubice)02:50:04.6
1110227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)02:51:05.6
1120106Smažák Dominik (Trnava)02:51:19.4
1130102Halúsková Monika (Varín)02:51:28.5
1140061Kajfosz Pavel (Ropice)02:51:34.7
1150121Hodák Marek (BUC TEAM)02:51:39.0
1160067Nevlaha Jozef (Košice)02:51:41.7
1170123Kubala Pavol (Bratislava)02:51:44.4
1180232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)02:51:48.0
1190171Baláž Martin (Bratislava)02:51:50.2
1200169Jurkovic Lukas (Bratislava)02:51:53.7
1210119Bielčík Juraj (Myjava)02:51:56.4
1220172Štross Martin (Kysucké nové mesto)02:51:59.0
1230041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)02:52:01.8
1240042Fousek Václav (Beskydská bestie)02:52:03.4
1250176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)02:52:07.6
1260031Gajdošík Martin (Žilina)02:52:09.4
1270175Duchoň Jozef (Kajeee)02:52:20.4
1280083Lapos Norbert (Flash runner)02:53:39.0
1290075Kupkovič Silvia (Žilina)02:54:17.3
1300003Strompf Radovan (Forfit club)02:54:22.3
1310207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)02:54:29.5
1320141Marták Milan (Košeca)02:54:35.2
1330142Bohovič Peter (Košeca)02:54:40.1
1340058Kačmár Peter (Prešov)02:54:47.7
1350131Smrek Martin (Poprad)02:55:00.8
1360048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)02:55:03.5
1370040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)02:55:22.4
1380117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)02:55:36.7
1390049Herda Patrik (Poprad)02:55:46.1
1400024Baran František (Šk Hamuliakovo)02:55:54.5
1410076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)02:56:02.0
1420234Bugoš Marián (KBBS)02:56:06.7
1430199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)02:56:25.6
1440122Chuděj Tomáš (Šaľa)02:56:29.1
1450039Urbančoková Katarína (Detva)02:56:44.6
1460138Černák Martin (Utekáči)02:56:56.0
1470111Ondrej Matus (2BWINNER)02:57:07.6
1480226Kozák Michal (Vráž)02:57:23.2
1490009Berec Michal (Vinohrady)02:58:52.7
1500173Kralovic Oliver (Chupacabra)02:59:25.5
1510026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)03:01:44.6
1520096Neštický Daniel (Biely Kostol)03:02:11.3
1530167Dimitrov Ivan (Minimon)03:02:25.5
1540165Dimitrovova Vanda (Minimon)03:02:30.5
1550059Ostatník Lukáš (Voderady)03:02:42.7
1560036Došek Pavel (RIO DE RUN)03:02:51.4
1570021Bencsik Gábor (Budapest)03:04:19.7
1580018Erdei András (trailrun.hu)03:04:23.1
1590095Okuliar Jozef (Budmerice)03:04:33.6
1600222Hanus Miroslav (Martin)03:04:42.1
1610068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)03:04:44.0
1620151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)03:04:55.9
1630077Ivanov Juraj (MARAS team)03:05:01.3
1640043Šudý Marián (Ostratice)03:05:43.9
1650240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)03:06:06.3
1660020Maľa Tomáš (Ultra BoB)03:06:09.9
1670195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)03:06:12.7
1680153Behančín Marek (Žilina)03:06:25.5
1690014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)03:06:37.2
1700069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)03:06:44.2
1710202Piala Tomáš (STG ŽIlina)03:06:48.3
1720108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)03:07:43.8
1730221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)03:07:49.5
1740196Tichý Ján (Žilina)03:07:57.5
1750159Trník Martin (Forest)03:10:05.1
1760030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)03:11:18.2
1770118Perašinová Jana (KOB Martin)03:11:38.5
1780004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)03:11:42.5
1790002Gabała Michał (W pogoni za duchem)03:11:49.5
1800216Martynekova Janka (Martin)03:11:54.2
1810127Maľa Peter (UltraBoB)03:12:51.6
1820157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)03:13:07.2
1830128Melo Marcus (Bratislava)03:13:12.8
1840051Kmeť Michal (Myjava)03:13:18.6
1850045Bednár Tadeáš (Žilina)03:14:10.2
1860046Vaverka Filip (Belince)03:14:24.7
1870044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)03:14:39.7
1880163Semelbauer Patrik (Topolcany)03:15:02.1
1890047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)03:15:11.1
1900099Váni Jaromír (Žilina)03:15:24.5
1910100Kret Adam (Bratislava)03:15:43.3
1920057Mikita Ondrej (Jesenice)03:15:58.7
1930088Kelečeni Martin (Kovian team)03:16:02.4
1940107Benko Lukáš (AOS LM)03:16:14.7
1950087Piačková Denisa (Kovian tím)03:16:42.1
1960180Guzmová Denisa (Púchov)03:17:07.6
1970038Petrikovič Milan (Hrušovany)03:18:16.2
1980080Kutliakova Marika (Danube Runners)03:18:21.3
1990055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)03:18:28.9
2000081Valocsayová Jana (Danube runners)03:18:40.6
2010215Kevicka Alena (Puchov)03:19:53.0
2020214Kevicky Florian (Puchov)03:19:55.9
2030019Galková Lucia (UltraBoB)03:20:17.6
2040035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)03:20:24.9
2050225Jerga Michal (Bratislava)03:20:33.4
2060062Fila Pavel (Bernolákovo)03:20:46.0
2070104Kovac Julius (SG team)03:20:59.3
2080129Kanis Zdenko (Turbel)03:21:11.4
2090135Bajtek Zbynek (Zbynovar)03:21:17.0
2100133Marcinát Peter (Project One)03:22:26.7
2110179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)03:22:58.4
2120187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)03:23:05.4
2130066Martoš Igor (Topoľčany)03:23:57.4
2140210Hudek Roman (Žilina)03:24:31.4
2150073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)03:25:01.1
2160233Kovačič Pavol (Pezinok)03:25:39.6
2170005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)03:25:54.8
2180134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)03:26:09.7
2190229Helcman Michal (Slovenský Grob)03:26:16.7
2200228Horský Peter (Slovenský Grob)03:26:20.8
2210197Kolba Marek (Žilina)03:26:38.4
2220130Karko René (Želiezovce)03:27:42.9
2230193Šimková Martina (Napajedla)03:28:34.3
2240190Očadlík Martin (Holešov)03:28:39.0
2250192Gira Rastislav (bäžím)03:29:55.7
2260194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)03:30:02.7
2270124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)03:36:06.9
2280064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)03:38:21.7
2290223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)03:38:29.4
2300110Michnicova Katarina (Zilina)03:40:48.9
2310139Hrúz Tomáš (Žilina)03:41:31.8
2320126Hurný Martin (KST Kremnička)03:41:41.8
2330113Gavorníková Daniela (Martin)03:41:51.4
2340209Drozd Martin (Zoborské medvede)03:42:40.3
2350168Gajdošík Ján (Bratislava)03:42:51.6
2360140Bucha Jaroslav (Kľače)03:52:55.3
2370220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)03:58:47.7
2380006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)04:01:31.8
2390060Loškár Andrej (Buková)04:10:32.9