50 km - K6 - Minčol

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)03:40:17.6
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)03:54:23.8
30217Kusý Richard (Martin)04:07:17.5
40211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)04:19:11.0
50174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)04:22:08.3
60114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)04:22:19.1
70116Páleník Matej (Terminovka.sk)04:23:14.2
80022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)04:23:41.1
90027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)04:24:06.3
100166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)04:27:25.3
110115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)04:37:02.2
120103Janega Matej (Expressko Lungo)04:38:07.3
130011Bača Lukáš (Banská Bystrica)04:39:53.6
140144Makiš Milan (Trenčín)04:43:40.0
150010Petrovič Andrej (Badín)04:43:54.1
160016Vančo Michal (Trenčín)04:46:01.9
170152Klizan Jaroslav (Horky)04:48:28.8
180089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)04:48:32.9
190161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)04:49:07.3
200213Noga Marek (Martin)04:52:21.7
210090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)04:54:29.9
220054Špiller Adam (Opava)04:54:34.5
230037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)04:54:45.6
240007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)04:54:49.9
250184Kováč Martin (Bratislava)04:54:58.7
260034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)05:02:22.6
270032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)05:02:26.3
280008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)05:02:40.0
290208Šibík Martin (JasenicaUT)05:03:16.1
300105Martinek Tomas (AZ Race)05:04:07.4
310189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)05:04:29.0
320239Sameliak Jan (Nitra)05:04:33.9
330201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)05:04:53.2
340205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)05:05:35.6
350079Poništ Jakub (viena.sk)05:06:13.6
360092Očenáš Daniel (ŠK Raja)05:07:15.7
370053Dušková Dominika (Trailpoint)05:08:17.0
380155Blažek Branislav (Žilina)05:08:23.0
390148Moskáľ Tomáš (Zilina)05:09:59.1
400125Kianička Pavol (Bratislava)05:11:01.0
410203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)05:11:12.6
420017Brisuda Pavol (Žilina)05:12:52.3
430143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)05:16:54.5
440112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)05:17:34.7
450028Kyselica Miroslav (Malacky)05:17:40.4
460145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)05:17:46.5
470082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)05:24:37.3
480150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)05:24:46.3
490200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)05:24:59.9
500050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)05:25:17.7
510181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)05:27:18.5
520147Pázmány Tomáš (Akyklub?)05:27:35.4
530154Heglas Dávid (Kysucké Valce)05:32:05.1
540098Niznan Andrej (Zelenec)05:32:41.5
550218Budzel Ivan (BigHeroes)05:33:19.6
560206Obuch Jan (Martin)05:33:26.2
570093Kramár Peter (ŠKP Martin)05:33:30.3
580231Taraba Matej (Strečno)05:33:35.9
590012Duricek Marek (Žilina)05:33:39.4
600120Fedurco René (Bahňatka)05:33:42.7
610031Gajdošík Martin (Žilina)05:33:45.7
620241Gembela Michal (Žilina)05:34:05.4
630235Jelinek April (Bratislava)05:34:10.3
640204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)05:34:47.2
650160Bachar Marek (Alis Transmontanus)05:36:22.7
660078Poláčik Matej (Borčice)05:36:38.3
670097Hurajt Marek (Jalci)05:38:39.0
680132Unger Peter (Košecké Podhradie)05:38:57.1
690065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)05:39:03.8
700109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)05:39:16.5
710185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)05:40:21.9
720230Zimány Michal (Krupina)05:40:38.7
730146Vráblik Jozef (Bytča)05:41:46.5
740149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)05:41:58.1
750033Hatalová Lucia (Berry team)05:42:20.9
760086Wadas Grzegorz (Krakow)05:42:40.3
770101Poláček Marian (Arganolej.sk)05:43:01.6
780238Flimel Igor (Bratislava)05:43:29.8
790158Vítek Jakub (Zlín)05:43:45.3
800176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)05:44:15.9
810015Kristofovic Marek (PEZINOK)05:45:05.7
820074Sojka Peter (Sereď)05:45:41.3
830137Hedvigy Ľubomír (Dubové)05:45:56.3
840070Mioduszewski Mateusz (Team 360)05:46:24.4
850169Jurkovic Lukas (Bratislava)05:46:28.9
860212Mihula Ľubomír (DEK Running team)05:47:05.4
870071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)05:47:23.5
880121Hodák Marek (BUC TEAM)05:47:28.9
890083Lapos Norbert (Flash runner)05:48:06.5
900224Remis Kristian (Žilina)05:48:10.8
910182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)05:48:15.8
920191Lajmon David (www.lajmon.info)05:48:28.2
930186Buchta Jaroslav (Žilina)05:48:35.2
940052Matušík Marián (MM Gold)05:49:10.7
950094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)05:51:19.3
960013Šarník Adrian (Malacky)05:51:24.6
970063Skřivánek Michal (Bratislava)05:51:46.3
980040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)05:54:41.9
990041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)05:57:42.6
1000067Nevlaha Jozef (Košice)05:58:02.2
1010162Oravec Peter (Trixbike)05:58:17.8
1020219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)06:00:35.8
1030119Bielčík Juraj (Myjava)06:03:45.1
1040123Kubala Pavol (Bratislava)06:03:50.2
1050048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)06:03:57.4
1060039Urbančoková Katarína (Detva)06:04:02.8
1070156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)06:04:11.4
1080142Bohovič Peter (Košeca)06:04:54.8
1090141Marták Milan (Košeca)06:05:00.5
1100056Cvik Jakub (CvikFit)06:05:58.3
1110042Fousek Václav (Beskydská bestie)06:06:11.0
1120009Berec Michal (Vinohrady)06:06:15.2
1130178Havriľak Michal (Humenné)06:06:20.0
1140029Pirošík Matej (Lietava)06:06:58.4
1150025Pirošík Ján (Žilina)06:07:25.4
1160023Buňo Vladimír (Žilina)06:07:28.1
1170001Kuša Tomáš (Bratislava)06:07:31.4
1180222Hanus Miroslav (Martin)06:08:49.1
1190076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)06:09:06.8
1200164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)06:09:48.3
1210026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)06:10:46.8
1220237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)06:12:01.8
1230183Michna Jozef (Lily)06:12:38.5
1240198Gubáni Karol (Opoj)06:13:11.8
1250003Strompf Radovan (Forfit club)06:15:23.3
1260131Smrek Martin (Poprad)06:15:48.3
1270232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)06:16:05.6
1280111Ondrej Matus (2BWINNER)06:16:09.6
1290061Kajfosz Pavel (Ropice)06:16:16.7
1300207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)06:17:14.2
1310151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)06:19:19.7
1320227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)06:19:52.3
1330202Piala Tomáš (STG ŽIlina)06:20:07.8
1340117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)06:20:52.7
1350234Bugoš Marián (KBBS)06:21:50.5
1360138Černák Martin (Utekáči)06:22:38.0
1370058Kačmár Peter (Prešov)06:22:48.2
1380068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)06:24:04.1
1390059Ostatník Lukáš (Voderady)06:24:19.0
1400084Janovic Ludo (Hubice)06:24:23.7
1410167Dimitrov Ivan (Minimon)06:28:53.7
1420165Dimitrovova Vanda (Minimon)06:30:10.5
1430077Ivanov Juraj (MARAS team)06:33:30.7
1440021Bencsik Gábor (Budapest)06:34:21.2
1450018Erdei András (trailrun.hu)06:34:31.7
1460051Kmeť Michal (Myjava)06:36:02.4
1470020Maľa Tomáš (Ultra BoB)06:36:27.0
1480199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)06:36:36.0
1490221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)06:36:42.6
1500122Chuděj Tomáš (Šaľa)06:38:44.5
1510195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)06:39:33.8
1520030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)06:39:39.5
1530240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)06:41:19.8
1540004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)06:42:00.9
1550102Halúsková Monika (Varín)06:44:02.1
1560173Kralovic Oliver (Chupacabra)06:44:32.9
1570216Martynekova Janka (Martin)06:44:46.9
1580108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)06:46:53.8
1590043Šudý Marián (Ostratice)06:49:55.4
1600057Mikita Ondrej (Jesenice)06:50:58.9
1610096Neštický Daniel (Biely Kostol)06:51:11.0
1620002Gabała Michał (W pogoni za duchem)06:54:08.6
1630049Herda Patrik (Poprad)06:55:51.0
1640081Valocsayová Jana (Danube runners)06:56:33.0
1650080Kutliakova Marika (Danube Runners)06:56:36.3
1660095Okuliar Jozef (Budmerice)06:56:41.3
1670014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)06:57:18.7
1680019Galková Lucia (UltraBoB)06:57:48.9
1690127Maľa Peter (UltraBoB)06:57:56.2
1700047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)06:58:43.5
1710073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)06:59:39.9
1720153Behančín Marek (Žilina)07:02:21.5
1730106Smažák Dominik (Trnava)07:05:11.4
1740104Kovac Julius (SG team)07:05:51.3
1750196Tichý Ján (Žilina)07:05:58.4
1760069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)07:06:52.3
1770035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)07:06:59.6
1780193Šimková Martina (Napajedla)07:08:06.7
1790190Očadlík Martin (Holešov)07:08:13.0
1800087Piačková Denisa (Kovian tím)07:08:18.7
1810062Fila Pavel (Bernolákovo)07:09:19.8
1820163Semelbauer Patrik (Topolcany)07:10:02.1
1830088Kelečeni Martin (Kovian team)07:10:34.2
1840180Guzmová Denisa (Púchov)07:10:41.4
1850055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)07:14:41.0
1860214Kevicky Florian (Puchov)07:15:04.9
1870215Kevicka Alena (Puchov)07:15:12.5
1880128Melo Marcus (Bratislava)07:15:31.0
1890157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)07:16:38.7
1900107Benko Lukáš (AOS LM)07:22:20.2
1910005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)07:24:47.4
1920187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)07:25:14.5
1930179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)07:26:48.9
1940099Váni Jaromír (Žilina)07:29:29.6
1950159Trník Martin (Forest)07:29:38.6
1960210Hudek Roman (Žilina)07:30:21.2
1970134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)07:31:29.1
1980135Bajtek Zbynek (Zbynovar)07:31:32.7
1990066Martoš Igor (Topoľčany)07:31:42.4
2000038Petrikovič Milan (Hrušovany)07:36:16.4
2010126Hurný Martin (KST Kremnička)07:38:44.4
2020192Gira Rastislav (bäžím)07:48:44.8
2030064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)07:49:39.8
2040129Kanis Zdenko (Turbel)07:49:55.4
2050100Kret Adam (Bratislava)07:57:47.2
2060130Karko René (Želiezovce)08:01:25.0
2070223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)08:02:26.9
2080110Michnicova Katarina (Zilina)08:06:43.5
2090113Gavorníková Daniela (Martin)08:06:47.4
2100139Hrúz Tomáš (Žilina)08:16:17.3
2110124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)08:17:36.5
2120209Drozd Martin (Zoborské medvede)30:59:32.5
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)DNF
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)DNF
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)DNF
0045Bednár Tadeáš (Žilina)DNF
0046Vaverka Filip (Belince)DNF
0060Loškár Andrej (Buková)DNF
0075Kupkovič Silvia (Žilina)DNF
0118Perašinová Jana (KOB Martin)DNF
0133Marcinát Peter (Project One)DNF
0140Bucha Jaroslav (Kľače)DNF
0168Gajdošík Ján (Bratislava)DNF
0171Baláž Martin (Bratislava)DNF
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)DNF
0175Duchoň Jozef (Kajeee)DNF
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)DNF
0188Lishakova Michaela (Žilina)DNF
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)DNF
0197Kolba Marek (Žilina)DNF
0220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)DNF
0225Jerga Michal (Bratislava)DNF
0226Kozák Michal (Vráž)DNF
0228Horský Peter (Slovenský Grob)DNF
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)DNF
0233Kovačič Pavol (Pezinok)DNF
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)DNF