50 km - muži nad 40 rokov

10114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)SVK06:13:43.7
20027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)SVK06:18:20.9
30010Petrovič Andrej (Badín)SVK06:33:20.8
40152Klizan Jaroslav (Horky)SVK06:36:25.0
50089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)SVK06:36:26.0
60144Makiš Milan (Trenčín)SVK06:47:56.4
70090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)SVK06:48:25.0
80007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)SVK06:59:14.0
90239Sameliak Jan (Nitra)SVK07:04:43.9
100205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)SVK07:08:03.2
110208Šibík Martin (JasenicaUT)SVK07:14:41.6
120145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)SVK07:19:43.4
130125Kianička Pavol (Bratislava)SVK07:20:12.5
140028Kyselica Miroslav (Malacky)SVK07:28:42.7
150203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)SVK07:38:44.0
160012Duricek Marek (Žilina)SVK07:46:21.8
170093Kramár Peter (ŠKP Martin)SVK07:48:29.9
180160Bachar Marek (Alis Transmontanus)SVK07:51:56.9
190086Wadas Grzegorz (Krakow)POL07:54:48.8
200101Poláček Marian (Arganolej.sk)SVK07:59:03.4
210185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)SVK08:00:20.7
220206Obuch Jan (Martin)SVK08:04:44.5
230238Flimel Igor (Bratislava)SVK08:09:09.4
240137Hedvigy Ľubomír (Dubové)SVK08:13:24.7
250083Lapos Norbert (Flash runner)SVK08:14:42.9
260013Šarník Adrian (Malacky)SVK08:14:46.4
270070Mioduszewski Mateusz (Team 360)POL08:15:49.7
280204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)SVK08:17:44.4
290132Unger Peter (Košecké Podhradie)SVK08:18:15.3
300040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)SVK08:20:13.8
310094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)SVK08:20:33.1
320025Pirošík Ján (Žilina)SVK08:21:07.4
330063Skřivánek Michal (Bratislava)SVK08:22:01.9
340182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)SVK08:22:47.5
350052Matušík Marián (MM Gold)SVK08:22:52.6
360142Bohovič Peter (Košeca)SVK08:24:04.2
370141Marták Milan (Košeca)SVK08:24:04.2
380067Nevlaha Jozef (Košice)SVK08:25:04.6
390222Hanus Miroslav (Martin)SVK08:26:57.1
400218Budzel Ivan (BigHeroes)SVK08:31:24.1
410219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)SVK08:32:34.8
420042Fousek Václav (Beskydská bestie)CZE08:34:32.7
430076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)SVK08:39:03.2
440119Bielčík Juraj (Myjava)SVK08:39:08.0
450056Cvik Jakub (CvikFit)SVK08:41:15.1
460164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)SVK08:45:09.0
470123Kubala Pavol (Bratislava)SVK08:47:30.0
480212Mihula Ľubomír (DEK Running team)SVK08:48:59.9
490009Berec Michal (Vinohrady)SVK08:50:32.0
500146Vráblik Jozef (Bytča)SVK08:50:56.1
510058Kačmár Peter (Prešov)SVK08:52:22.8
520061Kajfosz Pavel (Ropice)CZE08:54:31.5
530198Gubáni Karol (Opoj)SVK08:58:57.7
540227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)SVK08:59:09.5
550138Černák Martin (Utekáči)SVK09:00:25.9
560234Bugoš Marián (KBBS)SVK09:00:43.5
570003Strompf Radovan (Forfit club)SVK09:03:34.7
580051Kmeť Michal (Myjava)SVK09:09:34.8
590167Dimitrov Ivan (Minimon)SVK09:11:26.7
600221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.2
610199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.5
620021Bencsik Gábor (Budapest)HUN09:17:47.0
630084Janovic Ludo (Hubice)SVK09:21:37.2
640162Oravec Peter (Trixbike)SVK09:21:54.9
650020Maľa Tomáš (Ultra BoB)SVK09:25:03.8
660096Neštický Daniel (Biely Kostol)SVK09:34:40.3
670002Gabała Michał (W pogoni za duchem)POL09:34:56.7
680057Mikita Ondrej (Jesenice)SVK09:35:37.6
690077Ivanov Juraj (MARAS team)SVK09:38:59.5
700043Šudý Marián (Ostratice)SVK09:47:39.8
710127Maľa Peter (UltraBoB)SVK09:52:18.8
720095Okuliar Jozef (Budmerice)SVK09:57:26.6
730088Kelečeni Martin (Kovian team)SVK10:00:01.8
740049Herda Patrik (Poprad)SVK10:03:29.8
750047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)SVK10:03:43.6
760173Kralovic Oliver (Chupacabra)SVK10:07:47.0
770153Behančín Marek (Žilina)SVK10:15:09.4
780055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)SVK10:20:04.5
790014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)FRA10:27:44.4
800005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)SVK10:36:23.0
810126Hurný Martin (KST Kremnička)SVK10:37:08.6
820187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)SVK10:38:53.0
830135Bajtek Zbynek (Zbynovar)CZE10:45:17.9
840214Kevicky Florian (Puchov)SVK10:47:39.7
850066Martoš Igor (Topoľčany)SVK10:51:22.2
860099Váni Jaromír (Žilina)SVK11:16:03.3
870159Trník Martin (Forest)SVK11:16:08.0
880129Kanis Zdenko (Turbel)SVK11:24:58.5
890038Petrikovič Milan (Hrušovany)SVK11:33:14.9
900223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)SVK11:34:09.5
910192Gira Rastislav (bäžím)SVK11:35:11.5
920130Karko René (Želiezovce)SVK11:40:45.4
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)DNF
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)DNF
0060Loškár Andrej (Buková)DNF
0072Ners Maciek (Kingrunner ULTRA)DNS
0091Gomola Jozef (JK vrstvy RUN)DNS
0139Hrúz Tomáš (Žilina)DNF
0140Bucha Jaroslav (Kľače)DNF
0168Gajdošík Ján (Bratislava)DNF
0175Duchoň Jozef (Kajeee)DNF
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)DNF
0209Drozd Martin (Zoborské medvede)DNF
0228Horský Peter (Slovenský Grob)DNF
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)DNF
0233Kovačič Pavol (Pezinok)DNF