50 km - muži nad 40 rokov

10114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)SVK06:13:43.7finish
20027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)SVK06:18:20.9finish
30010Petrovič Andrej (Badín)SVK06:33:20.8finish
40152Klizan Jaroslav (Horky)SVK06:36:25.0finish
50089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)SVK06:36:26.0finish
60144Makiš Milan (Trenčín)SVK06:47:56.4finish
70090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)SVK06:48:25.0finish
80007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)SVK06:59:14.0finish
90239Sameliak Jan (Nitra)SVK07:04:43.9finish
100205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)SVK07:08:03.2finish
110208Šibík Martin (JasenicaUT)SVK07:14:41.6finish
120145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)SVK07:19:43.4finish
130125Kianička Pavol (Bratislava)SVK07:20:12.5finish
140028Kyselica Miroslav (Malacky)SVK07:28:42.7finish
150203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)SVK07:38:44.0finish
160012Duricek Marek (Žilina)SVK07:46:21.8finish
170093Kramár Peter (ŠKP Martin)SVK07:48:29.9finish
180160Bachar Marek (Alis Transmontanus)SVK07:51:56.9finish
190086Wadas Grzegorz (Krakow)POL07:54:48.8finish
200101Poláček Marian (Arganolej.sk)SVK07:59:03.4finish
210185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)SVK08:00:20.7finish
220206Obuch Jan (Martin)SVK08:04:44.5finish
230238Flimel Igor (Bratislava)SVK08:09:09.4finish
240137Hedvigy Ľubomír (Dubové)SVK08:13:24.7finish
250083Lapos Norbert (Flash runner)SVK08:14:42.9finish
260013Šarník Adrian (Malacky)SVK08:14:46.4finish
270070Mioduszewski Mateusz (Team 360)POL08:15:49.7finish
280204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)SVK08:17:44.4finish
290132Unger Peter (Košecké Podhradie)SVK08:18:15.3finish
300040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)SVK08:20:13.8finish
310094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)SVK08:20:33.1finish
320025Pirošík Ján (Žilina)SVK08:21:07.4finish
330063Skřivánek Michal (Bratislava)SVK08:22:01.9finish
340182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)SVK08:22:47.5finish
350052Matušík Marián (MM Gold)SVK08:22:52.6finish
360142Bohovič Peter (Košeca)SVK08:24:04.2finish
370141Marták Milan (Košeca)SVK08:24:04.2finish
380067Nevlaha Jozef (Košice)SVK08:25:04.6finish
390222Hanus Miroslav (Martin)SVK08:26:57.1finish
400218Budzel Ivan (BigHeroes)SVK08:31:24.1finish
410219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)SVK08:32:34.8finish
420042Fousek Václav (Beskydská bestie)CZE08:34:32.7finish
430076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)SVK08:39:03.2finish
440119Bielčík Juraj (Myjava)SVK08:39:08.0finish
450056Cvik Jakub (CvikFit)SVK08:41:15.1finish
460164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)SVK08:45:09.0finish
470123Kubala Pavol (Bratislava)SVK08:47:30.0finish
480212Mihula Ľubomír (DEK Running team)SVK08:48:59.9finish
490009Berec Michal (Vinohrady)SVK08:50:32.0finish
500146Vráblik Jozef (Bytča)SVK08:50:56.1finish
510058Kačmár Peter (Prešov)SVK08:52:22.8finish
520061Kajfosz Pavel (Ropice)CZE08:54:31.5finish
530198Gubáni Karol (Opoj)SVK08:58:57.7finish
540227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)SVK08:59:09.5finish
550138Černák Martin (Utekáči)SVK09:00:25.9finish
560234Bugoš Marián (KBBS)SVK09:00:43.5finish
570003Strompf Radovan (Forfit club)SVK09:03:34.7finish
580051Kmeť Michal (Myjava)SVK09:09:34.8finish
590167Dimitrov Ivan (Minimon)SVK09:11:26.7finish
600221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.2finish
610199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.5finish
620021Bencsik Gábor (Budapest)HUN09:17:47.0finish
630084Janovic Ludo (Hubice)SVK09:21:37.2finish
640162Oravec Peter (Trixbike)SVK09:21:54.9finish
650020Maľa Tomáš (Ultra BoB)SVK09:25:03.8finish
660096Neštický Daniel (Biely Kostol)SVK09:34:40.3finish
670002Gabała Michał (W pogoni za duchem)POL09:34:56.7finish
680057Mikita Ondrej (Jesenice)SVK09:35:37.6finish
690077Ivanov Juraj (MARAS team)SVK09:38:59.5finish
700043Šudý Marián (Ostratice)SVK09:47:39.8finish
710127Maľa Peter (UltraBoB)SVK09:52:18.8finish
720095Okuliar Jozef (Budmerice)SVK09:57:26.6finish
730088Kelečeni Martin (Kovian team)SVK10:00:01.8finish
740049Herda Patrik (Poprad)SVK10:03:29.8finish
750047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)SVK10:03:43.6finish
760173Kralovic Oliver (Chupacabra)SVK10:07:47.0finish
770153Behančín Marek (Žilina)SVK10:15:09.4finish
780055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)SVK10:20:04.5finish
790014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)FRA10:27:44.4finish
800005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)SVK10:36:23.0finish
810126Hurný Martin (KST Kremnička)SVK10:37:08.6finish
820187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)SVK10:38:53.0finish
830135Bajtek Zbynek (Zbynovar)CZE10:45:17.9finish
840214Kevicky Florian (Puchov)SVK10:47:39.7finish
850066Martoš Igor (Topoľčany)SVK10:51:22.2finish
860099Váni Jaromír (Žilina)SVK11:16:03.3finish
870159Trník Martin (Forest)SVK11:16:08.0finish
880129Kanis Zdenko (Turbel)SVK11:24:58.5finish
890038Petrikovič Milan (Hrušovany)SVK11:33:14.9finish
900223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)SVK11:34:09.5finish
910192Gira Rastislav (bäžím)SVK11:35:11.5finish
920130Karko René (Želiezovce)SVK11:40:45.4finish
0209Drozd Martin (Zoborské medvede)12:07:14.6 DNFK8
0139Hrúz Tomáš (Žilina)09:54:32.2 DNFK7
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)06:09:11.3 DNFK4
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)05:08:33.2 DNFK4
0060Loškár Andrej (Buková)06:20:31.1 DNFK4
0140Bucha Jaroslav (Kľače)06:20:37.5 DNFK4
0168Gajdošík Ján (Bratislava)05:23:21.9 DNFK4
0175Duchoň Jozef (Kajeee)04:38:36.7 DNFK4
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)05:54:53.6 DNFK4
0228Horský Peter (Slovenský Grob)05:15:33.0 DNFK4
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)05:15:36.5 DNFK4
0233Kovačič Pavol (Pezinok)05:04:05.0 DNFK4