50 km - K5 - Sedlo Javorina

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)03:11:48.3
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)03:22:03.7
30217Kusý Richard (Martin)03:31:26.6
40170Kachnič Matej (Bežci VK)03:40:40.4
50174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)03:42:42.7
60211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)03:43:10.1
70114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)03:44:03.6
80022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)03:46:42.3
90027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)03:46:44.3
100116Páleník Matej (Terminovka.sk)03:49:27.3
110166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)03:49:44.6
120011Bača Lukáš (Banská Bystrica)03:58:16.0
130115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)03:58:23.8
140103Janega Matej (Expressko Lungo)04:00:06.1
150144Makiš Milan (Trenčín)04:03:51.9
160010Petrovič Andrej (Badín)04:04:15.9
170016Vančo Michal (Trenčín)04:06:32.3
180161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)04:07:58.6
190213Noga Marek (Martin)04:08:21.5
200152Klizan Jaroslav (Horky)04:10:39.4
210089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)04:10:43.4
220090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)04:12:13.6
230054Špiller Adam (Opava)04:12:22.4
240184Kováč Martin (Bratislava)04:12:54.8
250037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)04:16:16.3
260007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)04:17:02.2
270239Sameliak Jan (Nitra)04:20:17.3
280203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)04:20:27.2
290034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)04:21:03.6
300032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)04:21:06.9
310105Martinek Tomas (AZ Race)04:21:16.0
320008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)04:21:19.2
330201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)04:21:39.5
340092Očenáš Daniel (ŠK Raja)04:23:41.4
350205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)04:23:51.5
360208Šibík Martin (JasenicaUT)04:23:57.1
370189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)04:24:08.6
380079Poništ Jakub (viena.sk)04:26:34.3
390155Blažek Branislav (Žilina)04:27:42.4
400125Kianička Pavol (Bratislava)04:27:55.0
410053Dušková Dominika (Trailpoint)04:28:02.4
420148Moskáľ Tomáš (Zilina)04:30:04.5
430017Brisuda Pavol (Žilina)04:31:50.0
440112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)04:34:12.4
450143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)04:34:31.5
460028Kyselica Miroslav (Malacky)04:35:04.6
470145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)04:36:56.6
480050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)04:37:03.9
490200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)04:38:13.7
500082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)04:40:44.7
510150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)04:41:28.1
520181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)04:41:50.7
530147Pázmány Tomáš (Akyklub?)04:42:26.3
540204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)04:43:51.3
550206Obuch Jan (Martin)04:45:26.1
560012Duricek Marek (Žilina)04:47:09.9
570098Niznan Andrej (Zelenec)04:47:30.9
580093Kramár Peter (ŠKP Martin)04:48:10.7
590218Budzel Ivan (BigHeroes)04:48:20.1
600120Fedurco René (Bahňatka)04:49:24.7
610235Jelinek April (Bratislava)04:49:34.6
620231Taraba Matej (Strečno)04:49:47.6
630154Heglas Dávid (Kysucké Valce)04:50:00.6
640241Gembela Michal (Žilina)04:50:04.1
650078Poláčik Matej (Borčice)04:50:19.9
660132Unger Peter (Košecké Podhradie)04:50:38.6
670031Gajdošík Martin (Žilina)04:50:51.2
680065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)04:51:12.2
690146Vráblik Jozef (Bytča)04:51:16.5
700015Kristofovic Marek (PEZINOK)04:51:33.4
710109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)04:52:01.0
720097Hurajt Marek (Jalci)04:52:18.5
730185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)04:52:24.1
740160Bachar Marek (Alis Transmontanus)04:52:26.6
750086Wadas Grzegorz (Krakow)04:52:52.3
760230Zimány Michal (Krupina)04:55:31.9
770137Hedvigy Ľubomír (Dubové)04:56:17.4
780149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)04:57:10.9
790033Hatalová Lucia (Berry team)04:57:16.0
800238Flimel Igor (Bratislava)04:58:42.9
810101Poláček Marian (Arganolej.sk)04:58:47.7
820070Mioduszewski Mateusz (Team 360)04:58:51.4
830212Mihula Ľubomír (DEK Running team)04:58:58.4
840063Skřivánek Michal (Bratislava)04:59:17.0
850071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)04:59:23.8
860191Lajmon David (www.lajmon.info)05:00:34.8
870186Buchta Jaroslav (Žilina)05:00:38.4
880052Matušík Marián (MM Gold)05:00:42.6
890158Vítek Jakub (Zlín)05:01:00.1
900074Sojka Peter (Sereď)05:01:13.3
910176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)05:01:30.4
920162Oravec Peter (Trixbike)05:01:40.7
930121Hodák Marek (BUC TEAM)05:02:56.5
940169Jurkovic Lukas (Bratislava)05:03:00.7
950094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)05:03:02.6
960224Remis Kristian (Žilina)05:03:05.2
970182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)05:03:10.3
980083Lapos Norbert (Flash runner)05:03:39.3
990041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)05:06:45.2
1000040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)05:07:08.4
1010013Šarník Adrian (Malacky)05:07:12.7
1020178Havriľak Michal (Humenné)05:10:37.0
1030067Nevlaha Jozef (Košice)05:10:51.4
1040029Pirošík Matej (Lietava)05:12:13.4
1050123Kubala Pavol (Bratislava)05:12:23.5
1060119Bielčík Juraj (Myjava)05:12:44.0
1070156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)05:13:45.5
1080219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)05:13:56.3
1090048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)05:15:18.3
1100056Cvik Jakub (CvikFit)05:15:58.1
1110076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)05:16:01.9
1120025Pirošík Ján (Žilina)05:16:25.6
1130023Buňo Vladimír (Žilina)05:16:31.0
1140164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)05:16:40.4
1150198Gubáni Karol (Opoj)05:16:43.9
1160001Kuša Tomáš (Bratislava)05:17:34.7
1170039Urbančoková Katarína (Detva)05:17:50.8
1180141Marták Milan (Košeca)05:18:00.1
1190142Bohovič Peter (Košeca)05:18:03.6
1200042Fousek Václav (Beskydská bestie)05:18:05.0
1210232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)05:18:21.3
1220009Berec Michal (Vinohrady)05:20:50.9
1230222Hanus Miroslav (Martin)05:21:56.0
1240207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)05:22:41.9
1250183Michna Jozef (Lily)05:22:47.4
1260026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)05:23:23.8
1270003Strompf Radovan (Forfit club)05:23:28.0
1280061Kajfosz Pavel (Ropice)05:24:32.9
1290131Smrek Martin (Poprad)05:24:46.5
1300237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)05:24:57.9
1310111Ondrej Matus (2BWINNER)05:26:20.2
1320227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)05:29:52.5
1330138Černák Martin (Utekáči)05:31:01.0
1340234Bugoš Marián (KBBS)05:31:16.4
1350102Halúsková Monika (Varín)05:31:30.2
1360068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)05:31:32.1
1370151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)05:31:35.9
1380058Kačmár Peter (Prešov)05:32:07.9
1390202Piala Tomáš (STG ŽIlina)05:32:16.1
1400024Baran František (Šk Hamuliakovo)05:32:47.1
1410117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)05:32:55.1
1420084Janovic Ludo (Hubice)05:34:12.0
1430059Ostatník Lukáš (Voderady)05:35:18.0
1440165Dimitrovova Vanda (Minimon)05:38:32.7
1450020Maľa Tomáš (Ultra BoB)05:38:38.6
1460167Dimitrov Ivan (Minimon)05:39:10.1
1470077Ivanov Juraj (MARAS team)05:40:05.9
1480018Erdei András (trailrun.hu)05:42:23.8
1490021Bencsik Gábor (Budapest)05:42:28.4
1500051Kmeť Michal (Myjava)05:43:16.5
1510199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)05:44:43.3
1520221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)05:44:47.9
1530122Chuděj Tomáš (Šaľa)05:46:07.8
1540240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)05:46:15.7
1550173Kralovic Oliver (Chupacabra)05:46:19.9
1560004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)05:47:08.5
1570030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)05:50:21.3
1580195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)05:50:24.2
1590108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)05:51:51.3
1600216Martynekova Janka (Martin)05:53:27.1
1610043Šudý Marián (Ostratice)05:53:36.2
1620096Neštický Daniel (Biely Kostol)05:55:46.7
1630049Herda Patrik (Poprad)05:58:20.8
1640057Mikita Ondrej (Jesenice)05:59:29.5
1650095Okuliar Jozef (Budmerice)06:00:39.3
1660014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)06:00:43.6
1670002Gabała Michał (W pogoni za duchem)06:00:47.3
1680047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)06:02:13.0
1690153Behančín Marek (Žilina)06:03:10.1
1700196Tichý Ján (Žilina)06:03:14.9
1710080Kutliakova Marika (Danube Runners)06:04:21.8
1720081Valocsayová Jana (Danube runners)06:04:36.8
1730069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)06:04:37.5
1740019Galková Lucia (UltraBoB)06:04:44.9
1750127Maľa Peter (UltraBoB)06:04:53.6
1760073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)06:05:27.0
1770106Smažák Dominik (Trnava)06:09:01.3
1780104Kovac Julius (SG team)06:09:20.3
1790087Piačková Denisa (Kovian tím)06:11:01.0
1800193Šimková Martina (Napajedla)06:11:06.3
1810190Očadlík Martin (Holešov)06:11:10.8
1820062Fila Pavel (Bernolákovo)06:12:16.7
1830214Kevicky Florian (Puchov)06:12:21.9
1840215Kevicka Alena (Puchov)06:12:28.1
1850035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)06:13:08.2
1860180Guzmová Denisa (Púchov)06:13:14.1
1870088Kelečeni Martin (Kovian team)06:13:17.2
1880157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)06:13:31.2
1890163Semelbauer Patrik (Topolcany)06:13:37.1
1900128Melo Marcus (Bratislava)06:15:25.9
1910055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)06:20:19.1
1920159Trník Martin (Forest)06:20:23.4
1930099Váni Jaromír (Žilina)06:20:26.3
1940107Benko Lukáš (AOS LM)06:20:30.2
1950187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)06:21:04.8
1960005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)06:21:26.5
1970210Hudek Roman (Žilina)06:24:04.5
1980066Martoš Igor (Topoľčany)06:26:59.3
1990038Petrikovič Milan (Hrušovany)06:30:34.5
2000134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)06:32:17.1
2010135Bajtek Zbynek (Zbynovar)06:32:22.4
2020179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)06:32:44.5
2030126Hurný Martin (KST Kremnička)06:38:01.1
2040192Gira Rastislav (bäžím)06:41:16.0
2050129Kanis Zdenko (Turbel)06:44:14.2
2060064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)06:48:22.4
2070100Kret Adam (Bratislava)06:50:23.8
2080130Karko René (Želiezovce)06:55:40.6
2090139Hrúz Tomáš (Žilina)06:58:48.2
2100223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)06:59:49.9
2110110Michnicova Katarina (Zilina)06:59:54.5
2120113Gavorníková Daniela (Martin)07:00:01.0
2130124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)07:14:08.3
2140209Drozd Martin (Zoborské medvede)07:32:20.8
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)DNF
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)DNF
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)DNF
0045Bednár Tadeáš (Žilina)DNF
0046Vaverka Filip (Belince)DNF
0060Loškár Andrej (Buková)DNF
0075Kupkovič Silvia (Žilina)DNF
0118Perašinová Jana (KOB Martin)DNF
0133Marcinát Peter (Project One)DNF
0140Bucha Jaroslav (Kľače)DNF
0168Gajdošík Ján (Bratislava)DNF
0171Baláž Martin (Bratislava)DNF
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)DNF
0175Duchoň Jozef (Kajeee)DNF
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)DNF
0188Lishakova Michaela (Žilina)DNF
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)DNF
0197Kolba Marek (Žilina)DNF
0220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)DNF
0225Jerga Michal (Bratislava)DNF
0226Kozák Michal (Vráž)DNF
0228Horský Peter (Slovenský Grob)DNF
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)DNF
0233Kovačič Pavol (Pezinok)DNF
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)DNF