50 km - K3 - Chata pod Suchým

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)02:02:08.8
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)02:08:34.4
30217Kusý Richard (Martin)02:13:36.4
40170Kachnič Matej (Bežci VK)02:15:01.2
50174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)02:15:44.7
60114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)02:18:50.9
70211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)02:22:08.8
80166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)02:22:13.9
90022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)02:23:32.5
100027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)02:23:35.9
110011Bača Lukáš (Banská Bystrica)02:25:55.3
120116Páleník Matej (Terminovka.sk)02:25:59.8
130115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)02:26:04.9
140103Janega Matej (Expressko Lungo)02:26:09.0
150177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)02:31:34.8
160010Petrovič Andrej (Badín)02:33:05.0
170144Makiš Milan (Trenčín)02:33:15.3
180161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)02:33:35.7
190016Vančo Michal (Trenčín)02:34:28.0
200213Noga Marek (Martin)02:34:32.2
210236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)02:35:53.4
220203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)02:36:02.6
230054Špiller Adam (Opava)02:36:51.3
240090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)02:38:36.7
250152Klizan Jaroslav (Horky)02:38:40.8
260037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)02:38:48.1
270089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)02:38:53.1
280201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)02:39:40.6
290032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)02:39:44.2
300184Kováč Martin (Bratislava)02:39:55.2
310105Martinek Tomas (AZ Race)02:41:45.9
320125Kianička Pavol (Bratislava)02:42:06.1
330007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)02:42:10.3
340034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)02:43:19.3
350112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)02:43:43.2
360205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)02:43:55.3
370092Očenáš Daniel (ŠK Raja)02:44:31.4
380208Šibík Martin (JasenicaUT)02:44:38.5
390239Sameliak Jan (Nitra)02:45:05.5
400050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)02:46:17.2
410008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)02:47:01.8
420181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)02:47:09.0
430189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)02:48:04.9
440028Kyselica Miroslav (Malacky)02:49:07.3
450204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)02:49:20.5
460017Brisuda Pavol (Žilina)02:49:26.2
470188Lishakova Michaela (Žilina)02:49:30.3
480015Kristofovic Marek (PEZINOK)02:49:33.5
490155Blažek Branislav (Žilina)02:49:37.4
500079Poništ Jakub (viena.sk)02:50:47.6
510143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)02:51:10.4
520082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)02:51:26.2
530093Kramár Peter (ŠKP Martin)02:52:01.0
540053Dušková Dominika (Trailpoint)02:52:06.7
550206Obuch Jan (Martin)02:52:56.7
560098Niznan Andrej (Zelenec)02:53:05.0
570200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)02:53:10.2
580132Unger Peter (Košecké Podhradie)02:53:27.6
590147Pázmány Tomáš (Akyklub?)02:53:47.8
600241Gembela Michal (Žilina)02:53:53.0
610218Budzel Ivan (BigHeroes)02:53:58.8
620146Vráblik Jozef (Bytča)02:55:47.3
630150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)02:55:51.6
640178Havriľak Michal (Humenné)02:55:56.7
650231Taraba Matej (Strečno)02:56:03.3
660154Heglas Dávid (Kysucké Valce)02:57:14.8
670012Duricek Marek (Žilina)02:57:19.0
680065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)02:57:25.4
690162Oravec Peter (Trixbike)02:57:31.5
700238Flimel Igor (Bratislava)02:57:41.3
710063Skřivánek Michal (Bratislava)02:58:28.3
720145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)02:58:33.7
730185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)02:59:13.6
740137Hedvigy Ľubomír (Dubové)02:59:19.2
750078Poláčik Matej (Borčice)02:59:23.7
760101Poláček Marian (Arganolej.sk)02:59:37.0
770212Mihula Ľubomír (DEK Running team)03:00:00.9
780052Matušík Marián (MM Gold)03:00:17.9
790097Hurajt Marek (Jalci)03:00:29.8
800120Fedurco René (Bahňatka)03:00:38.7
810094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)03:00:47.7
820109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)03:00:56.5
830235Jelinek April (Bratislava)03:01:14.9
840224Remis Kristian (Žilina)03:02:20.3
850160Bachar Marek (Alis Transmontanus)03:02:27.3
860191Lajmon David (www.lajmon.info)03:02:34.0
870186Buchta Jaroslav (Žilina)03:02:45.1
880070Mioduszewski Mateusz (Team 360)03:03:38.8
890071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)03:03:55.5
900086Wadas Grzegorz (Krakow)03:04:05.1
910149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)03:04:10.8
920033Hatalová Lucia (Berry team)03:04:55.1
930230Zimány Michal (Krupina)03:05:00.6
940158Vítek Jakub (Zlín)03:06:46.7
950156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)03:07:22.0
960013Šarník Adrian (Malacky)03:07:28.7
970025Pirošík Ján (Žilina)03:07:39.6
980023Buňo Vladimír (Žilina)03:07:42.5
990001Kuša Tomáš (Bratislava)03:07:46.0
1000031Gajdošík Martin (Žilina)03:08:15.5
1010182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)03:08:34.3
1020074Sojka Peter (Sereď)03:08:40.7
1030029Pirošík Matej (Lietava)03:09:18.9
1040056Cvik Jakub (CvikFit)03:10:04.8
1050164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)03:10:24.7
1060119Bielčík Juraj (Myjava)03:10:36.8
1070198Gubáni Karol (Opoj)03:10:56.7
1080219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)03:11:06.7
1090169Jurkovic Lukas (Bratislava)03:11:12.3
1100171Baláž Martin (Bratislava)03:11:16.3
1110041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)03:11:38.1
1120176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)03:11:42.8
1130121Hodák Marek (BUC TEAM)03:12:04.6
1140183Michna Jozef (Lily)03:12:10.5
1150084Janovic Ludo (Hubice)03:12:23.1
1160083Lapos Norbert (Flash runner)03:12:27.2
1170237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)03:12:38.6
1180123Kubala Pavol (Bratislava)03:12:42.9
1190042Fousek Václav (Beskydská bestie)03:12:53.5
1200067Nevlaha Jozef (Košice)03:13:02.3
1210172Štross Martin (Kysucké nové mesto)03:13:05.0
1220102Halúsková Monika (Varín)03:13:12.1
1230175Duchoň Jozef (Kajeee)03:13:20.2
1240141Marták Milan (Košeca)03:13:44.7
1250232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)03:13:51.4
1260142Bohovič Peter (Košeca)03:13:54.6
1270106Smažák Dominik (Trnava)03:14:05.3
1280061Kajfosz Pavel (Ropice)03:14:07.8
1290040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)03:14:10.8
1300076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)03:15:08.9
1310048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)03:15:25.1
1320207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)03:15:32.5
1330131Smrek Martin (Poprad)03:15:36.3
1340075Kupkovič Silvia (Žilina)03:15:41.0
1350227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)03:15:45.7
1360234Bugoš Marián (KBBS)03:17:02.5
1370058Kačmár Peter (Prešov)03:17:10.8
1380226Kozák Michal (Vráž)03:17:15.5
1390003Strompf Radovan (Forfit club)03:17:28.1
1400111Ondrej Matus (2BWINNER)03:18:31.7
1410199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)03:18:39.0
1420009Berec Michal (Vinohrady)03:18:47.8
1430024Baran František (Šk Hamuliakovo)03:19:28.2
1440039Urbančoková Katarína (Detva)03:19:52.1
1450122Chuděj Tomáš (Šaľa)03:20:37.6
1460049Herda Patrik (Poprad)03:21:49.4
1470138Černák Martin (Utekáči)03:21:56.5
1480117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)03:22:00.7
1490026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)03:23:32.7
1500173Kralovic Oliver (Chupacabra)03:23:59.0
1510222Hanus Miroslav (Martin)03:24:53.8
1520167Dimitrov Ivan (Minimon)03:25:42.8
1530095Okuliar Jozef (Budmerice)03:27:35.9
1540195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)03:27:38.6
1550068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)03:27:45.4
1560165Dimitrovova Vanda (Minimon)03:27:50.0
1570059Ostatník Lukáš (Voderady)03:28:04.5
1580020Maľa Tomáš (Ultra BoB)03:28:10.9
1590221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)03:28:25.4
1600196Tichý Ján (Žilina)03:28:58.4
1610151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)03:29:33.2
1620069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)03:29:46.8
1630096Neštický Daniel (Biely Kostol)03:29:59.7
1640077Ivanov Juraj (MARAS team)03:30:13.6
1650202Piala Tomáš (STG ŽIlina)03:30:34.8
1660043Šudý Marián (Ostratice)03:31:10.5
1670108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)03:31:28.7
1680021Bencsik Gábor (Budapest)03:32:11.0
1690018Erdei András (trailrun.hu)03:32:16.2
1700014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)03:33:27.5
1710216Martynekova Janka (Martin)03:33:49.8
1720118Perašinová Jana (KOB Martin)03:33:55.9
1730240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)03:34:02.8
1740030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)03:34:06.9
1750036Došek Pavel (RIO DE RUN)03:34:29.9
1760002Gabała Michał (W pogoni za duchem)03:34:33.9
1770004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)03:36:07.9
1780153Behančín Marek (Žilina)03:36:22.4
1790057Mikita Ondrej (Jesenice)03:37:30.0
1800051Kmeť Michal (Myjava)03:37:41.1
1810157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)03:39:58.3
1820159Trník Martin (Forest)03:40:08.9
1830163Semelbauer Patrik (Topolcany)03:40:16.0
1840099Váni Jaromír (Žilina)03:40:45.9
1850047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)03:41:02.3
1860038Petrikovič Milan (Hrušovany)03:43:21.7
1870045Bednár Tadeáš (Žilina)03:44:07.7
1880044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)03:44:25.3
1890046Vaverka Filip (Belince)03:44:30.7
1900100Kret Adam (Bratislava)03:45:02.8
1910080Kutliakova Marika (Danube Runners)03:45:07.3
1920127Maľa Peter (UltraBoB)03:45:11.0
1930128Melo Marcus (Bratislava)03:45:20.7
1940107Benko Lukáš (AOS LM)03:45:28.8
1950087Piačková Denisa (Kovian tím)03:45:31.5
1960081Valocsayová Jana (Danube runners)03:45:34.8
1970019Galková Lucia (UltraBoB)03:45:39.5
1980104Kovac Julius (SG team)03:46:05.8
1990180Guzmová Denisa (Púchov)03:47:01.5
2000005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)03:47:07.2
2010088Kelečeni Martin (Kovian team)03:47:11.1
2020055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)03:48:12.7
2030062Fila Pavel (Bernolákovo)03:48:18.4
2040187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)03:49:32.1
2050215Kevicka Alena (Puchov)03:49:38.4
2060214Kevicky Florian (Puchov)03:49:41.7
2070225Jerga Michal (Bratislava)03:50:08.8
2080035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)03:50:14.8
2090073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)03:50:20.7
2100210Hudek Roman (Žilina)03:50:27.7
2110135Bajtek Zbynek (Zbynovar)03:51:48.3
2120134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)03:51:54.1
2130233Kovačič Pavol (Pezinok)03:52:12.8
2140193Šimková Martina (Napajedla)03:53:04.5
2150190Očadlík Martin (Holešov)03:53:13.3
2160129Kanis Zdenko (Turbel)03:54:21.6
2170179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)03:54:34.5
2180066Martoš Igor (Topoľčany)03:54:42.6
2190228Horský Peter (Slovenský Grob)03:55:21.8
2200229Helcman Michal (Slovenský Grob)03:56:05.2
2210192Gira Rastislav (bäžím)03:57:01.9
2220194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)03:57:12.0
2230130Karko René (Želiezovce)03:57:21.2
2240197Kolba Marek (Žilina)03:57:43.5
2250064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)04:06:20.7
2260133Marcinát Peter (Project One)04:06:38.7
2270110Michnicova Katarina (Zilina)04:07:55.9
2280126Hurný Martin (KST Kremnička)04:07:59.7
2290124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)04:08:04.1
2300168Gajdošík Ján (Bratislava)04:10:49.0
2310113Gavorníková Daniela (Martin)04:11:01.2
2320139Hrúz Tomáš (Žilina)04:11:11.8
2330223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)04:12:31.1
2340209Drozd Martin (Zoborské medvede)04:15:13.0
2350220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)04:30:59.3
2360140Bucha Jaroslav (Kľače)04:31:40.8
2370006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)04:40:58.0
2380060Loškár Andrej (Buková)04:45:16.3