50 km - všetky kategórie

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)SVK05:05:29.0
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)CZE05:30:08.1
30217Kusý Richard (Martin)SVK05:40:05.4
40116Páleník Matej (Terminovka.sk)SVK05:55:27.5
50211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)SVK06:04:24.1
60170Kachnič Matej (Bežci VK)SVK06:09:55.9
70022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)CZE06:11:05.9
80114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)SVK06:13:43.7
90027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)SVK06:18:20.9
100115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)SVK06:19:22.0
110103Janega Matej (Expressko Lungo)SVK06:30:57.2
120010Petrovič Andrej (Badín)SVK06:33:20.8
130152Klizan Jaroslav (Horky)SVK06:36:25.0
140089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)SVK06:36:26.0
150174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)SVK06:37:29.9
160011Bača Lukáš (Banská Bystrica)SVK06:41:09.7
170016Vančo Michal (Trenčín)SVK06:41:51.3
180144Makiš Milan (Trenčín)SVK06:47:56.4
190090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)SVK06:48:25.0
200037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)SVK06:51:54.7
210161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)CZE06:53:57.4
220213Noga Marek (Martin)SVK06:55:11.6
230007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)SVK06:59:14.0
240184Kováč Martin (Bratislava)SVK06:59:54.0
250054Špiller Adam (Opava)CZE07:01:23.4
260079Poništ Jakub (viena.sk)SVK07:03:32.7
270239Sameliak Jan (Nitra)SVK07:04:43.9
280008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)SVK07:05:57.2
290205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)SVK07:08:03.2
300201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)SVK07:08:09.5
310189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)SVK07:08:34.5
320155Blažek Branislav (Žilina)SVK07:12:01.1
330032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)SVK07:13:08.4
340034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)SVK07:13:08.5
350208Šibík Martin (JasenicaUT)SVK07:14:41.6
360148Moskáľ Tomáš (Zilina)SVK07:15:51.9
370092Očenáš Daniel (ŠK Raja)SVK07:16:47.7
380053Dušková Dominika (Trailpoint)CZE07:17:12.5
390145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)SVK07:19:43.4
400125Kianička Pavol (Bratislava)SVK07:20:12.5
410143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)SVK07:21:08.0
420017Brisuda Pavol (Žilina)SVK07:24:17.2
430105Martinek Tomas (AZ Race)CZE07:28:42.4
440028Kyselica Miroslav (Malacky)SVK07:28:42.7
450112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)SVK07:29:00.8
460181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)SVK07:33:57.4
470150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)SVK07:34:03.9
480120Fedurco René (Bahňatka)SVK07:38:15.1
490203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)SVK07:38:44.0
500235Jelinek April (Bratislava)USA07:40:48.1
510012Duricek Marek (Žilina)SVK07:46:21.8
520050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)SVK07:47:05.4
530098Niznan Andrej (Zelenec)SVK07:47:06.2
540082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)SVK07:47:28.2
550231Taraba Matej (Strečno)SVK07:47:31.2
560147Pázmány Tomáš (Akyklub?)SVK07:48:18.3
570093Kramár Peter (ŠKP Martin)SVK07:48:29.9
580097Hurajt Marek (Jalci)SVK07:48:56.9
590176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)SVK07:49:00.1
600154Heglas Dávid (Kysucké Valce)SVK07:49:29.8
610200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)SVK07:49:52.2
620230Zimány Michal (Krupina)SVK07:50:16.9
630160Bachar Marek (Alis Transmontanus)SVK07:51:56.9
640078Poláčik Matej (Borčice)SVK07:51:57.6
650086Wadas Grzegorz (Krakow)POL07:54:48.8
660031Gajdošík Martin (Žilina)SVK07:57:49.7
670101Poláček Marian (Arganolej.sk)SVK07:59:03.4
680185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)SVK08:00:20.7
690149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)SVK08:03:02.7
700206Obuch Jan (Martin)SVK08:04:44.5
710109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)SVK08:05:44.8
720169Jurkovic Lukas (Bratislava)SVK08:05:57.6
730238Flimel Igor (Bratislava)SVK08:09:09.4
740241Gembela Michal (Žilina)SVK08:09:42.9
750074Sojka Peter (Sereď)SVK08:09:47.3
760065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)SVK08:13:09.5
770137Hedvigy Ľubomír (Dubové)SVK08:13:24.7
780083Lapos Norbert (Flash runner)SVK08:14:42.9
790013Šarník Adrian (Malacky)SVK08:14:46.4
800191Lajmon David (www.lajmon.info)SVK08:14:59.2
810186Buchta Jaroslav (Žilina)SVK08:15:19.5
820070Mioduszewski Mateusz (Team 360)POL08:15:49.7
830033Hatalová Lucia (Berry team)SVK08:17:06.5
840071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)POL08:17:32.3
850204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)SVK08:17:44.4
860132Unger Peter (Košecké Podhradie)SVK08:18:15.3
870158Vítek Jakub (Zlín)CZE08:19:25.9
880040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)SVK08:20:13.8
890094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)SVK08:20:33.1
900025Pirošík Ján (Žilina)SVK08:21:07.4
910041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)CZE08:21:30.9
920063Skřivánek Michal (Bratislava)SVK08:22:01.9
930182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)SVK08:22:47.5
940048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)SVK08:22:49.1
950052Matušík Marián (MM Gold)SVK08:22:52.6
960142Bohovič Peter (Košeca)SVK08:24:04.2
970141Marták Milan (Košeca)SVK08:24:04.2
980067Nevlaha Jozef (Košice)SVK08:25:04.6
990121Hodák Marek (BUC TEAM)SVK08:25:26.7
1000222Hanus Miroslav (Martin)SVK08:26:57.1
1010218Budzel Ivan (BigHeroes)SVK08:31:24.1
1020219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)SVK08:32:34.8
1030039Urbančoková Katarína (Detva)SVK08:32:39.5
1040042Fousek Václav (Beskydská bestie)CZE08:34:32.7
1050023Buňo Vladimír (Žilina)SVK08:37:16.7
1060224Remis Kristian (Žilina)SVK08:37:50.1
1070076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)SVK08:39:03.2
1080001Kuša Tomáš (Bratislava)SVK08:39:04.3
1090119Bielčík Juraj (Myjava)SVK08:39:08.0
1100056Cvik Jakub (CvikFit)SVK08:41:15.1
1110178Havriľak Michal (Humenné)SVK08:44:24.2
1120164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)SVK08:45:09.0
1130156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)SVK08:46:46.8
1140029Pirošík Matej (Lietava)SVK08:47:22.7
1150123Kubala Pavol (Bratislava)SVK08:47:30.0
1160212Mihula Ľubomír (DEK Running team)SVK08:48:59.9
1170009Berec Michal (Vinohrady)SVK08:50:32.0
1180146Vráblik Jozef (Bytča)SVK08:50:56.1
1190183Michna Jozef (Lily)SVK08:51:11.4
1200237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)SVK08:51:46.6
1210026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)SVK08:51:57.5
1220058Kačmár Peter (Prešov)SVK08:52:22.8
1230015Kristofovic Marek (PEZINOK)SVK08:54:26.1
1240111Ondrej Matus (2BWINNER)SVK08:54:31.4
1250061Kajfosz Pavel (Ropice)CZE08:54:31.5
1260151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)SVK08:58:04.3
1270198Gubáni Karol (Opoj)SVK08:58:57.7
1280227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)SVK08:59:09.5
1290138Černák Martin (Utekáči)SVK09:00:25.9
1300234Bugoš Marián (KBBS)SVK09:00:43.5
1310059Ostatník Lukáš (Voderady)SVK09:03:32.4
1320003Strompf Radovan (Forfit club)SVK09:03:34.7
1330195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)SVK09:05:57.9
1340051Kmeť Michal (Myjava)SVK09:09:34.8
1350117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)SVK09:10:20.9
1360167Dimitrov Ivan (Minimon)SVK09:11:26.7
1370165Dimitrovova Vanda (Minimon)SVK09:11:27.0
1380202Piala Tomáš (STG ŽIlina)SVK09:11:29.9
1390131Smrek Martin (Poprad)SVK09:11:31.7
1400207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)SVK09:12:15.9
1410068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)SVK09:12:33.7
1420216Martynekova Janka (Martin)SVK09:12:46.1
1430240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)SVK09:15:37.0
1440024Baran František (Šk Hamuliakovo)SVK09:15:51.1
1450221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.2
1460199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.5
1470030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)SVK09:16:08.5
1480018Erdei András (trailrun.hu)HUN09:17:46.8
1490021Bencsik Gábor (Budapest)HUN09:17:47.0
1500084Janovic Ludo (Hubice)SVK09:21:37.2
1510162Oravec Peter (Trixbike)SVK09:21:54.9
1520020Maľa Tomáš (Ultra BoB)SVK09:25:03.8
1530108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)CZE09:30:54.2
1540096Neštický Daniel (Biely Kostol)SVK09:34:40.3
1550002Gabała Michał (W pogoni za duchem)POL09:34:56.7
1560057Mikita Ondrej (Jesenice)SVK09:35:37.6
1570004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)SVK09:38:52.9
1580077Ivanov Juraj (MARAS team)SVK09:38:59.5
1590080Kutliakova Marika (Danube Runners)SVK09:42:15.7
1600081Valocsayová Jana (Danube runners)SVK09:42:16.2
1610035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)SVK09:43:24.4
1620122Chuděj Tomáš (Šaľa)SVK09:45:11.0
1630073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)SVK09:45:14.6
1640043Šudý Marián (Ostratice)SVK09:47:39.8
1650019Galková Lucia (UltraBoB)SVK09:52:18.6
1660127Maľa Peter (UltraBoB)SVK09:52:18.8
1670102Halúsková Monika (Varín)SVK09:54:49.1
1680087Piačková Denisa (Kovian tím)SVK09:56:51.9
1690095Okuliar Jozef (Budmerice)SVK09:57:26.6
1700088Kelečeni Martin (Kovian team)SVK10:00:01.8
1710193Šimková Martina (Napajedla)CZE10:01:31.0
1720190Očadlík Martin (Holešov)CZE10:01:32.1
1730049Herda Patrik (Poprad)SVK10:03:29.8
1740047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)SVK10:03:43.6
1750173Kralovic Oliver (Chupacabra)SVK10:07:47.0
1760196Tichý Ján (Žilina)SVK10:08:56.3
1770153Behančín Marek (Žilina)SVK10:15:09.4
1780055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)SVK10:20:04.5
1790062Fila Pavel (Bernolákovo)SVK10:20:37.4
1800163Semelbauer Patrik (Topolcany)SVK10:20:41.9
1810069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)SVK10:21:52.5
1820014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)FRA10:27:44.4
1830107Benko Lukáš (AOS LM)SVK10:33:36.8
1840005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)SVK10:36:23.0
1850157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)SVK10:37:04.1
1860126Hurný Martin (KST Kremnička)SVK10:37:08.6
1870187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)SVK10:38:53.0
1880180Guzmová Denisa (Púchov)SVK10:41:10.9
1890135Bajtek Zbynek (Zbynovar)CZE10:45:17.9
1900134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)SVK10:45:27.2
1910128Melo Marcus (Bratislava)SVK10:45:31.9
1920215Kevicka Alena (Puchov)SVK10:47:34.8
1930214Kevicky Florian (Puchov)SVK10:47:39.7
1940179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)SVK10:51:19.6
1950066Martoš Igor (Topoľčany)SVK10:51:22.2
1960106Smažák Dominik (Trnava)SVK10:53:50.2
1970104Kovac Julius (SG team)SVK10:54:00.7
1980210Hudek Roman (Žilina)SVK11:08:03.2
1990099Váni Jaromír (Žilina)SVK11:16:03.3
2000159Trník Martin (Forest)SVK11:16:08.0
2010064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)SVK11:22:43.5
2020100Kret Adam (Bratislava)SVK11:22:51.5
2030129Kanis Zdenko (Turbel)SVK11:24:58.5
2040038Petrikovič Milan (Hrušovany)SVK11:33:14.9
2050223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)SVK11:34:09.5
2060192Gira Rastislav (bäžím)SVK11:35:11.5
2070110Michnicova Katarina (Zilina)SVK11:38:52.0
2080113Gavorníková Daniela (Martin)SVK11:38:56.2
2090130Karko René (Želiezovce)SVK11:40:45.4
2100124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)SVK11:52:12.4
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)DNF
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)DNF
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)DNF
0045Bednár Tadeáš (Žilina)DNF
0046Vaverka Filip (Belince)DNF
0060Loškár Andrej (Buková)DNF
0072Ners Maciek (Kingrunner ULTRA)DNS
0075Kupkovič Silvia (Žilina)DNF
0091Gomola Jozef (JK vrstvy RUN)DNS
0118Perašinová Jana (KOB Martin)DNF
0133Marcinát Peter (Project One)DNF
0139Hrúz Tomáš (Žilina)DNF
0140Bucha Jaroslav (Kľače)DNF
0166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)DNF
0168Gajdošík Ján (Bratislava)DNF
0171Baláž Martin (Bratislava)DNF
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)DNF
0175Duchoň Jozef (Kajeee)DNF
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)DNF
0188Lishakova Michaela (Žilina)DNF
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)DNF
0197Kolba Marek (Žilina)DNF
0209Drozd Martin (Zoborské medvede)DNF
0220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)DNF
0225Jerga Michal (Bratislava)DNF
0226Kozák Michal (Vráž)DNF
0228Horský Peter (Slovenský Grob)DNF
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)DNF
0232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)DNF
0233Kovačič Pavol (Pezinok)DNF
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)DNF