50 km - K7 - Višňové

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)04:10:52.7
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)04:30:10.0
30054Špiller Adam (Opava)04:33:17.6
40217Kusý Richard (Martin)04:41:25.0
50211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)04:55:10.4
60116Páleník Matej (Terminovka.sk)04:59:43.0
70170Kachnič Matej (Bežci VK)05:00:11.8
80022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)05:02:25.0
90114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)05:03:12.6
100027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)05:06:16.7
110174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)05:10:00.3
120115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)05:15:16.9
130103Janega Matej (Expressko Lungo)05:18:59.2
140011Bača Lukáš (Banská Bystrica)05:25:12.4
150010Petrovič Andrej (Badín)05:26:42.0
160089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)05:27:34.0
170152Klizan Jaroslav (Horky)05:27:36.4
180016Vančo Michal (Trenčín)05:28:33.6
190144Makiš Milan (Trenčín)05:29:29.8
200090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)05:35:34.3
210161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)05:36:54.2
220213Noga Marek (Martin)05:37:33.9
230037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)05:38:24.1
240184Kováč Martin (Bratislava)05:38:47.0
250007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)05:41:49.9
260239Sameliak Jan (Nitra)05:47:13.6
270008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)05:47:24.9
280208Šibík Martin (JasenicaUT)05:49:40.5
290079Poništ Jakub (viena.sk)05:49:50.5
300205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)05:50:40.6
310189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)05:51:00.3
320201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)05:51:28.9
330034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)05:51:31.7
340032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)05:51:52.6
350148Moskáľ Tomáš (Zilina)05:54:37.7
360053Dušková Dominika (Trailpoint)05:54:45.4
370155Blažek Branislav (Žilina)05:56:09.1
380092Očenáš Daniel (ŠK Raja)05:56:39.6
390105Martinek Tomas (AZ Race)05:56:51.4
400145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)06:01:28.8
410125Kianička Pavol (Bratislava)06:01:31.3
420143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)06:03:46.0
430203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)06:04:08.8
440017Brisuda Pavol (Žilina)06:04:28.3
450028Kyselica Miroslav (Malacky)06:06:23.6
460112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)06:06:26.4
470181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)06:11:50.1
480150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)06:12:28.1
490082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)06:14:58.9
500050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)06:15:21.0
510098Niznan Andrej (Zelenec)06:16:16.0
520120Fedurco René (Bahňatka)06:19:21.2
530154Heglas Dávid (Kysucké Valce)06:19:22.5
540147Pázmány Tomáš (Akyklub?)06:19:25.8
550200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)06:19:29.0
560012Duricek Marek (Žilina)06:19:43.7
570231Taraba Matej (Strečno)06:21:25.0
580235Jelinek April (Bratislava)06:21:28.9
590160Bachar Marek (Alis Transmontanus)06:23:40.6
600093Kramár Peter (ŠKP Martin)06:23:56.8
610031Gajdošík Martin (Žilina)06:24:53.5
620097Hurajt Marek (Jalci)06:25:15.2
630078Poláčik Matej (Borčice)06:26:11.2
640206Obuch Jan (Martin)06:27:37.3
650086Wadas Grzegorz (Krakow)06:27:52.8
660230Zimány Michal (Krupina)06:28:02.1
670176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)06:28:35.7
680218Budzel Ivan (BigHeroes)06:28:39.4
690241Gembela Michal (Žilina)06:30:54.3
700146Vráblik Jozef (Bytča)06:31:19.6
710185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)06:31:26.7
720204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)06:31:57.1
730149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)06:32:18.9
740109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)06:32:49.4
750101Poláček Marian (Arganolej.sk)06:33:02.9
760238Flimel Igor (Bratislava)06:33:06.6
770169Jurkovic Lukas (Bratislava)06:33:11.2
780137Hedvigy Ľubomír (Dubové)06:34:17.3
790132Unger Peter (Košecké Podhradie)06:34:26.8
800065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)06:34:42.7
810033Hatalová Lucia (Berry team)06:35:19.7
820158Vítek Jakub (Zlín)06:38:28.1
830212Mihula Ľubomír (DEK Running team)06:41:04.1
840182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)06:41:44.1
850070Mioduszewski Mateusz (Team 360)06:41:46.8
860071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)06:41:49.3
870186Buchta Jaroslav (Žilina)06:42:18.9
880191Lajmon David (www.lajmon.info)06:42:22.4
890063Skřivánek Michal (Bratislava)06:42:24.9
900074Sojka Peter (Sereď)06:42:32.7
910083Lapos Norbert (Flash runner)06:42:38.0
920013Šarník Adrian (Malacky)06:43:53.6
930040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)06:43:56.2
940121Hodák Marek (BUC TEAM)06:44:10.1
950094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)06:47:46.9
960052Matušík Marián (MM Gold)06:48:17.0
970041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)06:50:59.2
980067Nevlaha Jozef (Košice)06:52:56.0
990141Marták Milan (Košeca)06:53:26.5
1000142Bohovič Peter (Košeca)06:53:32.2
1010224Remis Kristian (Žilina)06:54:07.3
1020119Bielčík Juraj (Myjava)06:55:03.0
1030015Kristofovic Marek (PEZINOK)06:55:13.5
1040048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)06:56:18.9
1050219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)06:56:28.1
1060025Pirošík Ján (Žilina)06:57:22.9
1070023Buňo Vladimír (Žilina)06:59:07.2
1080178Havriľak Michal (Humenné)07:00:13.7
1090056Cvik Jakub (CvikFit)07:01:59.9
1100222Hanus Miroslav (Martin)07:02:14.8
1110039Urbančoková Katarína (Detva)07:02:16.7
1120076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)07:02:57.5
1130042Fousek Václav (Beskydská bestie)07:03:27.1
1140009Berec Michal (Vinohrady)07:04:23.6
1150029Pirošík Matej (Lietava)07:04:44.8
1160237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)07:05:20.6
1170162Oravec Peter (Trixbike)07:05:27.9
1180001Kuša Tomáš (Bratislava)07:05:30.4
1190156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)07:05:48.5
1200123Kubala Pavol (Bratislava)07:07:23.2
1210183Michna Jozef (Lily)07:09:31.1
1220026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)07:09:50.5
1230164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)07:10:02.9
1240198Gubáni Karol (Opoj)07:10:41.5
1250003Strompf Radovan (Forfit club)07:11:48.3
1260131Smrek Martin (Poprad)07:14:46.0
1270061Kajfosz Pavel (Ropice)07:15:26.6
1280111Ondrej Matus (2BWINNER)07:16:21.8
1290151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)07:16:25.2
1300138Černák Martin (Utekáči)07:16:39.4
1310227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)07:16:45.6
1320232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)07:17:47.8
1330058Kačmár Peter (Prešov)07:20:48.6
1340202Piala Tomáš (STG ŽIlina)07:20:56.0
1350234Bugoš Marián (KBBS)07:21:07.1
1360117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)07:23:10.3
1370207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)07:24:07.7
1380024Baran František (Šk Hamuliakovo)07:25:17.6
1390059Ostatník Lukáš (Voderady)07:26:34.6
1400068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)07:27:50.4
1410084Janovic Ludo (Hubice)07:31:20.1
1420051Kmeť Michal (Myjava)07:31:45.6
1430165Dimitrovova Vanda (Minimon)07:32:30.0
1440167Dimitrov Ivan (Minimon)07:33:18.9
1450018Erdei András (trailrun.hu)07:34:57.8
1460021Bencsik Gábor (Budapest)07:34:59.0
1470195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)07:35:56.5
1480221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)07:35:58.4
1490199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)07:36:00.9
1500030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)07:37:37.8
1510240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)07:39:39.7
1520216Martynekova Janka (Martin)07:40:02.0
1530004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)07:41:12.8
1540020Maľa Tomáš (Ultra BoB)07:41:16.9
1550108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)07:44:55.2
1560077Ivanov Juraj (MARAS team)07:46:33.1
1570043Šudý Marián (Ostratice)07:49:33.5
1580096Neštický Daniel (Biely Kostol)07:51:29.3
1590002Gabała Michał (W pogoni za duchem)07:52:34.9
1600122Chuděj Tomáš (Šaľa)07:53:04.6
1610102Halúsková Monika (Varín)07:54:02.5
1620057Mikita Ondrej (Jesenice)07:54:16.9
1630173Kralovic Oliver (Chupacabra)07:54:41.7
1640080Kutliakova Marika (Danube Runners)07:57:34.6
1650081Valocsayová Jana (Danube runners)07:57:46.4
1660095Okuliar Jozef (Budmerice)07:58:17.7
1670073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)08:00:45.1
1680014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)08:00:54.5
1690127Maľa Peter (UltraBoB)08:00:58.3
1700019Galková Lucia (UltraBoB)08:01:02.1
1710049Herda Patrik (Poprad)08:01:05.5
1720193Šimková Martina (Napajedla)08:03:39.3
1730190Očadlík Martin (Holešov)08:03:46.8
1740035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)08:04:54.8
1750047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)08:05:49.8
1760196Tichý Ján (Žilina)08:08:22.4
1770153Behančín Marek (Žilina)08:08:27.1
1780087Piačková Denisa (Kovian tím)08:10:22.8
1790163Semelbauer Patrik (Topolcany)08:10:58.0
1800062Fila Pavel (Bernolákovo)08:11:19.4
1810088Kelečeni Martin (Kovian team)08:11:55.4
1820069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)08:12:51.9
1830055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)08:25:03.4
1840180Guzmová Denisa (Púchov)08:28:38.5
1850106Smažák Dominik (Trnava)08:29:37.5
1860104Kovac Julius (SG team)08:29:49.1
1870005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)08:30:24.0
1880107Benko Lukáš (AOS LM)08:34:38.0
1890157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)08:35:12.1
1900215Kevicka Alena (Puchov)08:36:10.8
1910214Kevicky Florian (Puchov)08:36:14.8
1920179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)08:36:41.8
1930128Melo Marcus (Bratislava)08:37:07.7
1940187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)08:39:45.4
1950066Martoš Igor (Topoľčany)08:44:11.2
1960134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)08:45:50.6
1970135Bajtek Zbynek (Zbynovar)08:46:01.9
1980126Hurný Martin (KST Kremnička)08:47:54.8
1990210Hudek Roman (Žilina)08:48:13.4
2000099Váni Jaromír (Žilina)09:01:11.2
2010159Trník Martin (Forest)09:01:16.3
2020038Petrikovič Milan (Hrušovany)09:06:20.2
2030100Kret Adam (Bratislava)09:08:01.8
2040129Kanis Zdenko (Turbel)09:10:25.0
2050064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)09:10:27.9
2060192Gira Rastislav (bäžím)09:14:24.2
2070223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)09:19:31.6
2080130Karko René (Želiezovce)09:31:12.7
2090113Gavorníková Daniela (Martin)09:36:20.3
2100110Michnicova Katarina (Zilina)09:36:28.2
2110124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)09:47:09.4
2120139Hrúz Tomáš (Žilina)09:54:32.2
2130209Drozd Martin (Zoborské medvede)10:18:16.0
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)DNF
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)DNF
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)DNF
0045Bednár Tadeáš (Žilina)DNF
0046Vaverka Filip (Belince)DNF
0060Loškár Andrej (Buková)DNF
0075Kupkovič Silvia (Žilina)DNF
0118Perašinová Jana (KOB Martin)DNF
0133Marcinát Peter (Project One)DNF
0140Bucha Jaroslav (Kľače)DNF
0166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)DNF
0168Gajdošík Ján (Bratislava)DNF
0171Baláž Martin (Bratislava)DNF
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)DNF
0175Duchoň Jozef (Kajeee)DNF
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)DNF
0188Lishakova Michaela (Žilina)DNF
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)DNF
0197Kolba Marek (Žilina)DNF
0220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)DNF
0225Jerga Michal (Bratislava)DNF
0226Kozák Michal (Vráž)DNF
0228Horský Peter (Slovenský Grob)DNF
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)DNF
0233Kovačič Pavol (Pezinok)DNF
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)DNF