50 km - všetky kategórie

10085Milata Patrik (ETOS Slovakia / Hoka Runners Hungary)SVK05:05:29.0finish
20136Kubičík Tomáš (Scarpa/Alpsport)CZE05:30:08.1finish
30217Kusý Richard (Martin)SVK05:40:05.4finish
40116Páleník Matej (Terminovka.sk)SVK05:55:27.5finish
50211Lednický Juraj (LEDNICKÉ KONE)SVK06:04:24.1finish
60170Kachnič Matej (Bežci VK)SVK06:09:55.9finish
70022Holas Jiří (Březová nad Svitavou)CZE06:11:05.9finish
80114Veselovský Ondrej (TURIEC.RUN)SVK06:13:43.7finish
90027Slezák Slavomír (Kamzik 1000+)SVK06:18:20.9finish
100115Hrotek Patrik (Dynasport Prievidza / RybárNR)SVK06:19:22.0finish
110103Janega Matej (Expressko Lungo)SVK06:30:57.2finish
120010Petrovič Andrej (Badín)SVK06:33:20.8finish
130152Klizan Jaroslav (Horky)SVK06:36:25.0finish
140089Sklenka Miroslav (tak utekajme...)SVK06:36:26.0finish
150174Choma Matej (Dopravoprojekt Run Team)SVK06:37:29.9finish
160011Bača Lukáš (Banská Bystrica)SVK06:41:09.7finish
170016Vančo Michal (Trenčín)SVK06:41:51.3finish
180144Makiš Milan (Trenčín)SVK06:47:56.4finish
190090Kralik Milan (Strečno-SPMIKRA)SVK06:48:25.0finish
200037Wikarski Milan (Stráne pod Tatrami)SVK06:51:54.7finish
210161Černý Šimon (BeSkyTrail Jablunkov)CZE06:53:57.4finish
220213Noga Marek (Martin)SVK06:55:11.6finish
230007Kaňovský Peter (Nová Dubnica)SVK06:59:14.0finish
240184Kováč Martin (Bratislava)SVK06:59:54.0finish
250054Špiller Adam (Opava)CZE07:01:23.4finish
260079Poništ Jakub (viena.sk)SVK07:03:32.7finish
270239Sameliak Jan (Nitra)SVK07:04:43.9finish
280008Polaščíková Mirka (Klub bežcov Stropkov)SVK07:05:57.2finish
290205Laffers Richard (Sláva Ukrajine!)SVK07:08:03.2finish
300201Meliš Marián (Záturčianske kopčeky)SVK07:08:09.5finish
310189Selapugina Olga (Behaj s radosťou)SVK07:08:34.5finish
320155Blažek Branislav (Žilina)SVK07:12:01.1finish
330032Drak Šimon (CYKLOSTORE Trenčín)SVK07:13:08.4finish
340034Ďurík Miroslav (Klub nenapraviteľných optimistov)SVK07:13:08.5finish
350208Šibík Martin (JasenicaUT)SVK07:14:41.6finish
360148Moskáľ Tomáš (Zilina)SVK07:15:51.9finish
370092Očenáš Daniel (ŠK Raja)SVK07:16:47.7finish
380053Dušková Dominika (Trailpoint)CZE07:17:12.5finish
390145Buchal Vladimír (www.cyklosante.sk)SVK07:19:43.4finish
400125Kianička Pavol (Bratislava)SVK07:20:12.5finish
410143Filka Ján (Endurance Athletics Liptov)SVK07:21:08.0finish
420017Brisuda Pavol (Žilina)SVK07:24:17.2finish
430105Martinek Tomas (AZ Race)CZE07:28:42.4finish
440028Kyselica Miroslav (Malacky)SVK07:28:42.7finish
450112Belko Michal (KST Uhlík Strečno)SVK07:29:00.8finish
460181Hollý Simon (#ZAZIULTRA)SVK07:33:57.4finish
470150Fides Martin (Liptovský Mikuláš)SVK07:34:03.9finish
480120Fedurco René (Bahňatka)SVK07:38:15.1finish
490203Worobel Tomáš (Tom a Jerry team)SVK07:38:44.0finish
500235Jelinek April (Bratislava)USA07:40:48.1finish
510012Duricek Marek (Žilina)SVK07:46:21.8finish
520050Baudyš Rudolf (Banská Bystrica)SVK07:47:05.4finish
530098Niznan Andrej (Zelenec)SVK07:47:06.2finish
540082Krajčovič Peter (Gruppetto Bánovce nad Bebravou)SVK07:47:28.2finish
550231Taraba Matej (Strečno)SVK07:47:31.2finish
560147Pázmány Tomáš (Akyklub?)SVK07:48:18.3finish
570093Kramár Peter (ŠKP Martin)SVK07:48:29.9finish
580097Hurajt Marek (Jalci)SVK07:48:56.9finish
590176Kurekova Lydia (Kláštor pod Znievom)SVK07:49:00.1finish
600154Heglas Dávid (Kysucké Valce)SVK07:49:29.8finish
610200Dostál Adam (Nové Mesto nad Váhom)SVK07:49:52.2finish
620230Zimány Michal (Krupina)SVK07:50:16.9finish
630160Bachar Marek (Alis Transmontanus)SVK07:51:56.9finish
640078Poláčik Matej (Borčice)SVK07:51:57.6finish
650086Wadas Grzegorz (Krakow)POL07:54:48.8finish
660031Gajdošík Martin (Žilina)SVK07:57:49.7finish
670101Poláček Marian (Arganolej.sk)SVK07:59:03.4finish
680185Gál Peter (Bežci spod Tribeča)SVK08:00:20.7finish
690149Šálek Tomáš (Rajecké Teplice)SVK08:03:02.7finish
700206Obuch Jan (Martin)SVK08:04:44.5finish
710109Prusák Michal (KOB Sokol Pezinok)SVK08:05:44.8finish
720169Jurkovic Lukas (Bratislava)SVK08:05:57.6finish
730238Flimel Igor (Bratislava)SVK08:09:09.4finish
740241Gembela Michal (Žilina)SVK08:09:42.9finish
750074Sojka Peter (Sereď)SVK08:09:47.3finish
760065Baláž Boris (Liptovský Mikuláš)SVK08:13:09.5finish
770137Hedvigy Ľubomír (Dubové)SVK08:13:24.7finish
780083Lapos Norbert (Flash runner)SVK08:14:42.9finish
790013Šarník Adrian (Malacky)SVK08:14:46.4finish
800191Lajmon David (www.lajmon.info)SVK08:14:59.2finish
810186Buchta Jaroslav (Žilina)SVK08:15:19.5finish
820070Mioduszewski Mateusz (Team 360)POL08:15:49.7finish
830033Hatalová Lucia (Berry team)SVK08:17:06.5finish
840071Pucek-Mioduszewska Ola (Team 360/Kingrunner)POL08:17:32.3finish
850204Krivuš Juraj (Fatranskí vlci)SVK08:17:44.4finish
860132Unger Peter (Košecké Podhradie)SVK08:18:15.3finish
870158Vítek Jakub (Zlín)CZE08:19:25.9finish
880040Petrikovič Roman (MK Tvrdošín)SVK08:20:13.8finish
890094Zigo Branislav (Bratislava-Petržalka)SVK08:20:33.1finish
900025Pirošík Ján (Žilina)SVK08:21:07.4finish
910041Sobalová Veronika (Beskydská bestie)CZE08:21:30.9finish
920063Skřivánek Michal (Bratislava)SVK08:22:01.9finish
930182Vajduľák Rastislav (Ultra Boľavé Nohy)SVK08:22:47.5finish
940048Kočan juraj (MSC Tenkuľka)SVK08:22:49.1finish
950052Matušík Marián (MM Gold)SVK08:22:52.6finish
960142Bohovič Peter (Košeca)SVK08:24:04.2finish
970141Marták Milan (Košeca)SVK08:24:04.2finish
980067Nevlaha Jozef (Košice)SVK08:25:04.6finish
990121Hodák Marek (BUC TEAM)SVK08:25:26.7finish
1000222Hanus Miroslav (Martin)SVK08:26:57.1finish
1010218Budzel Ivan (BigHeroes)SVK08:31:24.1finish
1020219Hancko Marian (Zemianske Kostolany)SVK08:32:34.8finish
1030039Urbančoková Katarína (Detva)SVK08:32:39.5finish
1040042Fousek Václav (Beskydská bestie)CZE08:34:32.7finish
1050023Buňo Vladimír (Žilina)SVK08:37:16.7finish
1060224Remis Kristian (Žilina)SVK08:37:50.1finish
1070076Mazúr Branislav (Bratislava - Podunajské Biskupice)SVK08:39:03.2finish
1080001Kuša Tomáš (Bratislava)SVK08:39:04.3finish
1090119Bielčík Juraj (Myjava)SVK08:39:08.0finish
1100056Cvik Jakub (CvikFit)SVK08:41:15.1finish
1110178Havriľak Michal (Humenné)SVK08:44:24.2finish
1120164Gulan Miroslav (Minimon Friendly Team)SVK08:45:09.0finish
1130156Paulďuro Michal (Dynasport/DNN)SVK08:46:46.8finish
1140029Pirošík Matej (Lietava)SVK08:47:22.7finish
1150123Kubala Pavol (Bratislava)SVK08:47:30.0finish
1160212Mihula Ľubomír (DEK Running team)SVK08:48:59.9finish
1170009Berec Michal (Vinohrady)SVK08:50:32.0finish
1180146Vráblik Jozef (Bytča)SVK08:50:56.1finish
1190183Michna Jozef (Lily)SVK08:51:11.4finish
1200237Varga Tamás (Jablonov nad Turňou)SVK08:51:46.6finish
1210026Jaško Ľuboš (Active life team Košice)SVK08:51:57.5finish
1220058Kačmár Peter (Prešov)SVK08:52:22.8finish
1230015Kristofovic Marek (PEZINOK)SVK08:54:26.1finish
1240111Ondrej Matus (2BWINNER)SVK08:54:31.4finish
1250061Kajfosz Pavel (Ropice)CZE08:54:31.5finish
1260151Trsťanová Kristína (Trenčianske Teplice)SVK08:58:04.3finish
1270198Gubáni Karol (Opoj)SVK08:58:57.7finish
1280227Čahoj Miroslav (Diviaky nad Nitricou)SVK08:59:09.5finish
1290138Černák Martin (Utekáči)SVK09:00:25.9finish
1300234Bugoš Marián (KBBS)SVK09:00:43.5finish
1310059Ostatník Lukáš (Voderady)SVK09:03:32.4finish
1320003Strompf Radovan (Forfit club)SVK09:03:34.7finish
1330195Sevcikova Martina (Dohnany / Puchov)SVK09:05:57.9finish
1340051Kmeť Michal (Myjava)SVK09:09:34.8finish
1350117Horčík Martin (ULTRA Boľavé nohy)SVK09:10:20.9finish
1360167Dimitrov Ivan (Minimon)SVK09:11:26.7finish
1370165Dimitrovova Vanda (Minimon)SVK09:11:27.0finish
1380202Piala Tomáš (STG ŽIlina)SVK09:11:29.9finish
1390131Smrek Martin (Poprad)SVK09:11:31.7finish
1400207Skuhra Adam (Repeat Crossfit)SVK09:12:15.9finish
1410068Marton Jakub (Marton Hybrid Performance)SVK09:12:33.7finish
1420216Martynekova Janka (Martin)SVK09:12:46.1finish
1430240Staňáková Zuzana (Detva v pohybe)SVK09:15:37.0finish
1440024Baran František (Šk Hamuliakovo)SVK09:15:51.1finish
1450221Kušnier Martin (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.2finish
1460199Nosal Vladimir (Fatranskí vlci)SVK09:16:04.5finish
1470030Lempochnerova Jarka (Chorvatsky Grob)SVK09:16:08.5finish
1480018Erdei András (trailrun.hu)HUN09:17:46.8finish
1490021Bencsik Gábor (Budapest)HUN09:17:47.0finish
1500084Janovic Ludo (Hubice)SVK09:21:37.2finish
1510162Oravec Peter (Trixbike)SVK09:21:54.9finish
1520020Maľa Tomáš (Ultra BoB)SVK09:25:03.8finish
1530108Stopková Jana (H.O.R.A.L.)CZE09:30:54.2finish
1540096Neštický Daniel (Biely Kostol)SVK09:34:40.3finish
1550002Gabała Michał (W pogoni za duchem)POL09:34:56.7finish
1560057Mikita Ondrej (Jesenice)SVK09:35:37.6finish
1570004Ďurčová Katarína (KST Uhlík)SVK09:38:52.9finish
1580077Ivanov Juraj (MARAS team)SVK09:38:59.5finish
1590080Kutliakova Marika (Danube Runners)SVK09:42:15.7finish
1600081Valocsayová Jana (Danube runners)SVK09:42:16.2finish
1610035Ďuríková Zuzana (Klub nenapraviteľných optimistov)SVK09:43:24.4finish
1620122Chuděj Tomáš (Šaľa)SVK09:45:11.0finish
1630073Jakobejová Vanessa (Rakovnica)SVK09:45:14.6finish
1640043Šudý Marián (Ostratice)SVK09:47:39.8finish
1650019Galková Lucia (UltraBoB)SVK09:52:18.6finish
1660127Maľa Peter (UltraBoB)SVK09:52:18.8finish
1670102Halúsková Monika (Varín)SVK09:54:49.1finish
1680087Piačková Denisa (Kovian tím)SVK09:56:51.9finish
1690095Okuliar Jozef (Budmerice)SVK09:57:26.6finish
1700088Kelečeni Martin (Kovian team)SVK10:00:01.8finish
1710193Šimková Martina (Napajedla)CZE10:01:31.0finish
1720190Očadlík Martin (Holešov)CZE10:01:32.1finish
1730049Herda Patrik (Poprad)SVK10:03:29.8finish
1740047Kocúr Róbert (Slovenský Grob)SVK10:03:43.6finish
1750173Kralovic Oliver (Chupacabra)SVK10:07:47.0finish
1760196Tichý Ján (Žilina)SVK10:08:56.3finish
1770153Behančín Marek (Žilina)SVK10:15:09.4finish
1780055Kráľ Martin (Liptovský Mikuláš)SVK10:20:04.5finish
1790062Fila Pavel (Bernolákovo)SVK10:20:37.4finish
1800163Semelbauer Patrik (Topolcany)SVK10:20:41.9finish
1810069Mikula Marian (Champion Club Dubnica)SVK10:21:52.5finish
1820014Hortelano Jérôme (VÍKENDOVÝ KILOMETROVNÍK - VKM - KOŠICE)FRA10:27:44.4finish
1830107Benko Lukáš (AOS LM)SVK10:33:36.8finish
1840005Karak Štefan (Zemianske Kostoľany)SVK10:36:23.0finish
1850157Bittner Roman (AK VTJ Zvolen)SVK10:37:04.1finish
1860126Hurný Martin (KST Kremnička)SVK10:37:08.6finish
1870187Selapugin Grigori (Behaj s radosťou)SVK10:38:53.0finish
1880180Guzmová Denisa (Púchov)SVK10:41:10.9finish
1890135Bajtek Zbynek (Zbynovar)CZE10:45:17.9finish
1900134Bajteková Gabriela (Zbyňovar)SVK10:45:27.2finish
1910128Melo Marcus (Bratislava)SVK10:45:31.9finish
1920215Kevicka Alena (Puchov)SVK10:47:34.8finish
1930214Kevicky Florian (Puchov)SVK10:47:39.7finish
1940179Belobradová Barbora (Crossgym Unbroken Púchov)SVK10:51:19.6finish
1950066Martoš Igor (Topoľčany)SVK10:51:22.2finish
1960106Smažák Dominik (Trnava)SVK10:53:50.2finish
1970104Kovac Julius (SG team)SVK10:54:00.7finish
1980210Hudek Roman (Žilina)SVK11:08:03.2finish
1990099Váni Jaromír (Žilina)SVK11:16:03.3finish
2000159Trník Martin (Forest)SVK11:16:08.0finish
2010064Oros Viliam (CrossFit Senec Runners)SVK11:22:43.5finish
2020100Kret Adam (Bratislava)SVK11:22:51.5finish
2030129Kanis Zdenko (Turbel)SVK11:24:58.5finish
2040038Petrikovič Milan (Hrušovany)SVK11:33:14.9finish
2050223Malec Adam (KST Uhlík Strečno)SVK11:34:09.5finish
2060192Gira Rastislav (bäžím)SVK11:35:11.5finish
2070110Michnicova Katarina (Zilina)SVK11:38:52.0finish
2080113Gavorníková Daniela (Martin)SVK11:38:56.2finish
2090130Karko René (Želiezovce)SVK11:40:45.4finish
2100124Galgaňák Martin (Veľký Lapáš)SVK11:52:12.4finish
0209Drozd Martin (Zoborské medvede)12:07:14.6 DNFK8
0139Hrúz Tomáš (Žilina)09:54:32.2 DNFK7
0232Chovanculiak Robert (Na Vrsku)07:17:47.8 DNFK7
0166Bednárik Miroslav (Nové Stavby s.r.o.)04:27:25.3 DNFK6
0006Magdolen Jozef (Dolné Orešany)06:09:11.3 DNFK4
0036Došek Pavel (RIO DE RUN)05:09:37.3 DNFK4
0044Kubjatko Michal (Chropyńská CZ)05:08:33.2 DNFK4
0045Bednár Tadeáš (Žilina)04:53:24.1 DNFK4
0046Vaverka Filip (Belince)59:35:59.2 DNFK4
0060Loškár Andrej (Buková)06:20:31.1 DNFK4
0075Kupkovič Silvia (Žilina)05:31:36.8 DNFK4
0118Perašinová Jana (KOB Martin)05:17:49.0 DNFK4
0140Bucha Jaroslav (Kľače)06:20:37.5 DNFK4
0168Gajdošík Ján (Bratislava)05:23:21.9 DNFK4
0171Baláž Martin (Bratislava)04:01:36.4 DNFK4
0172Štross Martin (Kysucké nové mesto)04:38:11.6 DNFK4
0175Duchoň Jozef (Kajeee)04:38:36.7 DNFK4
0177Hnojčík Vladimír (Skialpinista.sk)04:32:51.1 DNFK4
0188Lishakova Michaela (Žilina)04:41:45.2 DNFK4
0194Gira Ľubomír (Rezeň so šalátom)05:54:53.6 DNFK4
0220Lukačová Jana (Eleven Run Team Slovakia)05:52:31.1 DNFK4
0225Jerga Michal (Bratislava)05:07:33.0 DNFK4
0226Kozák Michal (Vráž)04:12:08.4 DNFK4
0228Horský Peter (Slovenský Grob)05:15:33.0 DNFK4
0229Helcman Michal (Slovenský Grob)05:15:36.5 DNFK4
0233Kovačič Pavol (Pezinok)05:04:05.0 DNFK4
0236Slavkovsky Tomáš (AK Vydrnik)04:33:01.2 DNFK4
0133Marcinát Peter (Project One)04:06:38.7 DNFK3
0197Kolba Marek (Žilina)03:57:43.5 DNFK3